Dobrý den, jsem ve 30. týdnu těhotenství a byla mi diagnostikována blokáda krizokycelniho kloubu.

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,
jsem ve 30. týdnu těhotenství a byla mi diagnostikována blokáda krizokycelniho kloubu.
Potíže trvají již 2 týdny. Byla jsem před týdnem u fyzioterapeuta na odblokování, kde se povedlo. Nicméně co se týče chůze a bolesti, tak žádná změna. Za další 2 dny jsem byla znovu na fyzioterapii, kde se mi to pokusili rozmasirovat a opět bez výsledku. Zítra jdu znovu.
A moje otázka zní - je nějaká sance, ze se to do porodu nějak samo srovná nebo jaké mám další možnosti? Jsem už zoufalá, jelikož nejsem použitelná a nedokážu si představit s tímhle rodit a potom se starat o dite.
Předem děkuji za odpověď a přeji hezky den.
NECHTĚJTE ZÁZRAKY RODITSE DÁ I PŘES S.C.ŠANCE NA NÁPRAVU S CVIČENÍM JE 100%K