Dobrý den. Jsem rok po prodělané CMP, pravostraná hemiraréza. Stává se pravidelně, že při spánku tak

3 Počet odpovědí:
Dobrý den. Jsem rok po prodělané CMP, pravostraná hemiraréza. Stává se pravidelně, že při spánku tak po jedné hodině, dostávám do pravé nohy silnou křeč a to hlavně v oblasti lýtka. Jediná pomoc je vstát a projít se. Je to nepříjemné a bolestivé. Prosím co s tím, děkluji.
Zdravím, dobré zjistit nejprve příčinu křeče, zda problém žilní, pak pomůže Detralex tablety, či spasmofilni, pak může pomoci Magnesium.... Původ epileptogenní málo pravděpodobný.... Oba léky jsou prospěšné, vyzkoušejte... Pokud nepomohou, vyhledat další specialisty. Dr. Kresová