Dobrý den,již pět let chodim neúspěšně s bolesti loktu a předloktí a ted se přidali bolesti prstu a

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,již pět let chodim neúspěšně s bolesti loktu a předloktí a ted se přidali bolesti prstu a ortoped mi postupně operuje šlachy ale lokty nedoporučuje operovat.Jinak se dlouhodobě lecim také s krční páteří.Můžete mi prosím poradit co bych ještě mela vyzkoušet a kam se obrátit?Děkuji.
Dobrý den,
rozhodně bych doporučila kontaktovat fyzioterapeuta. Vzhledem k tomu, že jsou problémy již dlouhodobé, bývá propojení obtíží krční páteře s horní končetinou velmi časté. Operační řešení nemusí vyřešit příčinu, ale pouze následky a problémy se poté neustále opakují.