Dobrý den,již od 13 let se mi objevují vyrážky ktere svedi a pali,jsou nafoukle,pri skrabani se spoj

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,již od 13 let se mi objevují vyrážky ktere svedi a pali,jsou nafoukle,pri skrabani se spoji v jeden velky flek,nekdy mi byva i nevolno. Objevuji se pri fyzické i psychické námaze,při nízkých teplotách venku,v létě z přechodu do chladné místnosti nebo pri plavání v bazénu. Po cca hodine klidu vyrazky zmizi. U doktora jsem byla jen jednou na kožnim,kde mi paní doktorka řekla,že mi nemůže pomoct,dokud ty pupinky neuvidí. V lékárně jsem si zakoupila analergin,který pomůže jen trochu,tim ze ty pupinky nesvedi a nejsou natekle,jen se objevi cervene ploche flicky. Posledni dobou pozoruji,ze pri delším smíchu se zacnu dusit,a dalsi cca hodinu me neco porad nuti kaslat. Prosim o radu jak se tato asi alergie leci. Dekuji
Může se jednat o chladovou kopřivku.
Je třeba alergolog. vyš.- dle labor. výsl. ev. návrh léčby nebo zmírnění projevů.