Dobry den,je mi 41 let,prodelavam uz paty den chripku, a horecky uz ustupuji, stale mam ale zimnici

2 Počet odpovědí:
Dobry den,je mi 41 let,prodelavam uz paty den chripku, a horecky uz ustupuji, stale mam ale zimnici po celem tele a vnitrne citim horkost, je to normalni prubeh? Chripku mam asi po deseti letech. Uzivam preventan akut a ibalgin. Dekuji, s pozdravem
Dobrý den,
chřipka dokáže být opravdu zákeřná a pacienti se s ní mnohdy vyrovnávají i několik týdnů. Pokud horečky ustupují, nejste dušná a nebolí Vás na hrudi, pak se opravdu jedná o běžný průběh onemocnění. Nicméně na dálku se léčí obtížně, a tak v případě přetrvávajících obtíží doporučuji minimálně kontrolu praktickým lékařem, který si Vás poslechne a vyloučí možné komplikace chřipky. Přeji hezký den. Dr. Pitáková