Dobry den je mi 23 let a posledni dobou me trapi bolesti DKK.posledni tyden me boli kazdy den.predtim obcas me zabolelo na urcitem miste.nejvice rano kdyz vstanu z postele a postavim se tak me boli chodidla a narty.behem dne se bolest stehuje a obcas me boli stehna nebo lytko i kolena. Asi 3 dny me boli i ruka od prstu az k lokti. Trpim na potize s krcni a bederni pateri.minuly tyden jsem byla v nemocnici na praxi a jeste na brigade 3 dny v marketu u kasy,ale na zatizeni DKK jsem zvykla s nikdy jsem tyto potize nemela. Myslite ze by to mohlo byt z pretizeni nebo od patere nebo mam radeji zajit na vysetreni? Barva koncetin je normalni
Jen pocituji bolest. Predem dekuji za odpoved
Nutno provéstvst vyšetření páteře,kloubu a lab.
vyšetření:RF,WF KO ASLO, CRP
nezapomebout na borrelopsu a chlamydie
IK

mohla by to být kombinace příčin ze zablokované páteře, z přetížení. Jako 1.volba vyšetření Vašich obtíží je z mé zkušenosti vyšetření pohybu na fyzioterapii. U něj se ukáže, zda je příčina v páteři, celkovém přetížení pohybového aparátu anebo jinde. Kdyby příčina nebyla v pohybovém aparátu, poté má smysl vyšetření krve apod, jak doporučuje kolega.
S pozdravem,
Jitka Šerclová
Dobrý den, příčin muže být spoustu, od špatne obuvi, přes potíže s lymfou, přetížení, muže být i od bederní páteře, i když dle popisu bych to na hlavní příčinu neviděla, až po nějaké neurologické potíže. Určitě se objednejte na vyšetření k fyzioterapeutovi případně lékaři. Pěkný den