Dobrý den, je mi 14let a jsem holka. Už delší dobu mě trápí můj mocak, většinou v nevhodnou chvíli,

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 14let a jsem holka. Už delší dobu mě trápí můj mocak, většinou v nevhodnou chvíli, třeba když jsem s kámošema venku, ale někdy, když se chystám spát. Jde o to, že když jsem na záchodě na malé a sotva vstanu, tak potřebuju curat zase, je to hrozně nepříjemné, někdy na to nemyslím a přestane to, ale většinou to dojde do takovéhle stádia, že na to nemůžu přestat myslet a je to hrozně nepříjemný, někdy zůstanu třeba čtvrt hodiny sedět na záchodě, než to přejde, většinou to ale neprejde. Začala jsem brát UROVAL AKUT. Vždycky když to přijde tak si dám jeden prášek a do chvíle to přejde. Jenže jsem si všimla, že za jeden měsíc spotřebuju cca jedno platicko a někdy i víc. Chci se zeptat co to může způsobovat, o co jde a jestli je to nejak špatně.
Děkuji za odpověď
Dobrý den milá "holko",
určitě je namístě vyšetření - přes praktického lékaře, a pokud on/ona usoudí, tak i urologa nebo gynekologa. je třeba vyšetřit moč a možná i poměry v močové trubici (vyšetření na průchodnost a bakterie). Uroval Akut je dobrý pomocný prostředek, ale pokud se problémy často opakují, je třeba vyšetřit příčinu. zatím dbej na to, abys dostatečně pila, neprochladla (nesedela na studeném, nezůstávala v mokrých plavkách...) a samozřejmě nejméně jednou denně se "dole" osprchovala a vyměnila si kalhotky. (Pozor, kalhotky - tanga představují "dálnici" pro bakterie z konečníku, které takto snadno cestují k močové trubici!). Zdraví Ivana Čadková