Dobrý den, dlouhé roky (15let) trpím problémem suchých očí, hraničního očního tlaku. Občas jednou za

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, dlouhé roky (15let) trpím problémem suchých očí, hraničního očního tlaku. Občas jednou za několik let se stane, že dostanu jakýsi záchvat, nesnesitelné řezání v jednom nebo obou očích a pak vyteče spousta tekutiny. (naposledy se mi to stalo včera, oko stále bolí). K tomu stále vykašlávám hleny, stále se zhoršující zchvácenost a obrovská únava, pruritus, prurigo-exem po celém těle, úzkost, deprese. 10let jsem byla pod kontrolou ULZ , užívala různé kapky na zelený zákal, po deseti letech mi několik lékařů řeklo vše vysadit, organizmus si pomůže sám. No nepomohl.

Moc k lékařům nechodím, až teď poslední rok mě rodina donutí, mám problém doprošovat se o vyšetření, však víte jak to dnes chodí Praktická lékařka uvedla možnou diagnozu Sjogrenův syndrom s tím, ať se objednám k revmatologovi, ale bude problém si najít takového, který by něco takového uměl řešit. Takže jsem objednaná do Revmatologického ústavu na Květen, no co je to autoimunitní onemocnění, takže stejně neléčitelné :(. V posledních dnech jsem ze zoufalství našla skvělého psychiatra, který opravdu projevuje zájem. Napsal mi lyricu, která by měla pomoci od úzkosti a bolestí celého těla. A je mi 62 let, mám za sebou náročný profesní život, fyzicky i psychicky, změny časových pásem, teplot, žádná pravidelnost, narušené byoritmy(?), nespavost, užívání hypnotik. Jak dál? Jak se v Praze dopracovat k lékaři, který by uměl vyhodnotit celý zdravotní stav, doporučil odborné lékaře...a měl zájem pomoci..potřebuji po skoro dvouletém kolapsu začít fungovat. Umíte-li poradit, budu vděčná. Neumíte-li, nezlobím se . Chápu některé věci jsou neřešitelné. Alice
Dobrý den,
nastavte si to v hlavě tak, že je to řešitelné a pak to určitě zvládnete. Možná by jste mohla zkusit - homeopatii - alternativní metodu, která má dobré výsledky. V Praze je mnoho očních lékařů i homeopatů,
někoho určitě najdete. Držím palce.