Dobrý den, co mám dělat, pokud mám pocit, že mě lékař neposlouchá, a automaticky přisuzuje moje příz

Dobrý den, co mám dělat, pokud mám pocit, že mě lékař neposlouchá, a automaticky přisuzuje moje příznaky za psychické (bludy,...) problému bez řádného posouzení a odmítá se zabývat dalšími možnostmi, i když přetrvávají moje obtíže? Ano, chápu že je to možné, ale šance je na to vždy. A riskovat můj život, jen kvůli tomu, že si je jistý bez důkazů, mi nesedne. Myslím si se vší úctou že moje bolest a pocity v mém těle hrají také velkou roli, a ignorovat je za své přesvědčení ohrožuje můj života "budoucnost", absolutně zbytečně. Chápu že se musí jednat v klidu a pravdivě, ale když už řeknu pravdu, očekával bych pomoc a ne jen prášky a slova "To není možné" tudíž jsem v pohodě.

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.