Dobrý den, chtěla bych se zeptat - manžel (50 let) začal mít problém s močením ukázalo se na zánět p
Dobrý den, chtěla bych se zeptat - manžel (50 let) začal mít problém s močením ukázalo se na zánět prostaty, dostal ATB na týden, ale po dalším týdnu se zánět objevil znovu. Hospitalizovali ho v nemocnici na 5 ti denní ATB léčbě v infuzích a bylo mu řečeno, že se mu to bude stále vracet - a jediné možné řešení je odstranění prostaty. Chtěla bych se zeptat, zda se zánět prostaty nedá léčit i neinvazivně - opravdu je nutné odstranění prostaty - jinak je zdravý, sportuje, jí a žije zdravě.... Moc děkuji za odpověď.
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.