Dobrý den chtěla bych se zeptat strašně mě bolí zadá konkrétně hl.leve rameno dr mi řekne jen cvičit ale nikdy jsem neměla žádné vyšetření zajímalo by mě jestly by mi mohl pomoci fyzioterapeut dekuji
pokud máte od lékaře pokyn cvičte,pak je fyzioterapeut tou nejlepší volbou.
Fyzioterapeut Vás podrobně vyšetří a zjistí příčinu bolesti.Měl by Vám pak "ušít terapii na míru".Takže Vám navrhne optimální cvičení, protahování, ergonomické rady a další pro Vaše rameno i další části těla.

Dobrý den, fyzioterapie je pro Vás v tuto chvíli opravdu první volbou, jen bych ráda doplnila, že může jít o problém z krční páteře, popř. o kombinaci krk - rameno.
Dobrý den, ano, fyzioterapeut/tka Vám pomůže najít úlevové polohy anebo cviky pro odstranění bolestí, pokud se vyšetřením Vašich pohybů ukáže, že pohybová léčba je tou správnou léčbou Vašich obtíží.
S pozdravem
Dobrý den, psala jste, že "doktor vám řekl" - doktor jaké odbornosti? Praktický lékař? Ortoped? Neurolog? Dále jste psala, že jste neměla žádné vyšetření. Myslíte tím i to, že jste nebyla ani na rentgenu páteře? V první řadě bych preferoval vyšetření rehabilitačním lékařem, který by vás poslal i na rentgen přinejmenším krční páteře včetně šikmých snímků na meziobratlové otvory (pokud jste tedy rentgen již neabsolvovala), případně také na rentgen a sonografii levého ramene. Výsledky těchto vyšetření by jistě uvítal i každý fyzioterapeut předtím, než by s vámi začal pracovat. Co do terapie je pak pro vás fyzioterapeut opravdu první volbou. S pozdravem MUDr. Petr Gloza, rehabilitační lékař