Dobrý den chtěla bych se zeptat strašně mě bolí zadá konkrétně hl.leve rameno dr mi řekne jen cvičit

4 Počet odpovědí:
Dobrý den chtěla bych se zeptat strašně mě bolí zadá konkrétně hl.leve rameno dr mi řekne jen cvičit ale nikdy jsem neměla žádné vyšetření zajímalo by mě jestly by mi mohl pomoci fyzioterapeut dekuji
Dobrý den,
pokud máte od lékaře pokyn cvičte,pak je fyzioterapeut tou nejlepší volbou.
Fyzioterapeut Vás podrobně vyšetří a zjistí příčinu bolesti.Měl by Vám pak "ušít terapii na míru".Takže Vám navrhne optimální cvičení, protahování, ergonomické rady a další pro Vaše rameno i další části těla.