Dobry den, Chtela bych se zeptat ohledně plastiky nosu, nejedna se pouze o drobnou upravu, co bych

4 Počet odpovědí:
Dobry den,
Chtela bych se zeptat ohledně plastiky nosu, nejedna se pouze o drobnou upravu, co bych chtěla, ale take mám potize s dychanim.. pomuze mi ta operace zaroven i a dýchacími cestami?
Deluji
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Ano určitě, právě tento problém řeší tzv. septorhinoplastika, díky které se upraví nosní přepážka a tím dojde ke zlepšení dýchání. Cena tohoto zákroku činí 42 000,-Kč (v ceně již vše zahrnuto) pro více informací nás prosím kontaktujte přes naše webové stránky.

Děkujeme