Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svého manžela. Má problém s erekcí a ztopořením, je mu 42 let, kouří a denně si dá piva, večer vstává i na WC. Pokud dojde ke ztopoření, tak i přesto po krátké době toto pomine i při sexu. Tvrdí, že je to přepracováním a únavou, ale problém přetrvává více jak rok. Zdá se , že ho to trápí, ale nepřipouští si problém. Bolí ho i záda. Chtěla bych se poradit, zda by nebyla vhodná návštěva specialisty a jestli to vidíte na nějaký zdrav. problém.Lze se objednat i bez doporučení praktického lékaře? Děkuji za diskrétnost a odpověď.

Sexuolog
111 názor
Brno

Dobrý den, návštěvu odborníka doporučuji, z důvodu nočního močení urologa, jinak doporučuji preventivní prohlídku u praktika, který může manželovi také předepsat léky na podporu erekce. Návštěva sexuologa by byla možná z důvodu nejvodnějšího preparátu nebo rozboru hormonálních hladin. Všechny potíže, které u manžela popisujete mohou mít podíl na potížích s erekcí. s pozdravem MUDr. Helena Reguli

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz