1 Počet odpovědí:
dobrý den chtěla bych se zeptat můžete mi poradit nějaké cviky na posílení svalů na nohách a rukách,jsem na mateřské a ruky mám vytahané z malého ma 1,5 roku a jsem pořád slabá i nohy děkuji moc za odpověd naschledanou případně nějaké stránky s videoukázkama mi poslat děkuji
Navštivte ve svém okolí fyzioterapeuta nebo si najděte cvičitelku, která Vám poradí. Je třeba zjistit Vaše možnosti, co Vám doporučit. HN

Odpověď – online konzultace

Potřebujete-li odbornou radu, rezervujte si online konzultaci. Specialista Vám dobře poradí i na dálku.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • Otázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.