Dobrý den, chtěl bych se zeptat, užívám rok na úzkostně depresivní stavy prosulpin 100mg ráno, auror

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, užívám rok na úzkostně depresivní stavy prosulpin 100mg ráno, aurorix 150mg ráno a večer a na spaní 15 mg mirtazapin, poslední měsíc se mi udělalo vždy jednou týdně špatně, myslel jsem že je to z léků tak jsem je na dva dny vysadil, asi jsem to neměl dělat prášky jsem hned nasadil zpět ale začal jsem mít nechutenství, nespavost, studený pot atd., zajímalo by mě jestli je to nějaký syndrom z vysazení a kdy se mi to vrátí do normálu, k dr. jdu ve středu .Vím že toho máte hodně, poprosil bych o rychlou odpověď. Děkuji moc
Dobrý den, Vámi popisované zakolísání stavu s vysazením a nasazením může souviset, užíváte dohromady spíše vyšší dávky, proto je dobré léky vysazovat a nasazovat postupně. Úprava stavu je individuální (dny-týdny). JP