Dobrý den chtěl bych se zeptat byl jsem na operaci z okem cca ve 12 skrz šilhání po operaci se mi ok

4 Počet odpovědí:
Dobrý den chtěl bych se zeptat byl jsem na operaci z okem cca ve 12 skrz šilhání po operaci se mi oko vratilo trochu do roviny ale mám ho v boku tak bych chtěl jestli by nešla další operace abych měl oko v rovině docela se stydím když se mi smějou
Dobrý den,
úspěšnost operace šilhání je značně závislá na kvalitě vidění obou očí a na jejich vzájemné spolupráci. Před případným dalším zákrokem je tedy nezbytné provést strabologické vyšetření k posouzení všech zrakových funkcí a teprve poté plánovat chirurgický zákrok.
Přeji hezký den.