Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepř

4 Počet odpovědí:
Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji
Dobrý den, osteofyty nezmenším, ale můžeme Vás naučit vhodné cvičení, při kterém se sníží tlak páteře na nervy. Je potřeba trénovat autotrakce, dekomprese...