Dobrý den chci se prosim zeptat, již 2 a půl měsíce mám zablokovaná žebra a hrozné bolesti, po 6 inf

5 Počet odpovědí:
Dobrý den chci se prosim zeptat, již 2 a půl měsíce mám zablokovaná žebra a hrozné bolesti, po 6 infůzích jsem byla u rehabilitačního lékaře který mi žebra zmobilizoval a i bederní páteř odblokoval a esíčko. Po týdnu stále velké bolesti tak opět žebra a celou pravou stranu páteře od shora dolů 6x to zarupalo a že prý nepotřebuji žádné terapie ani rehabilitace. Po týdnu mám stále Velké bolesti žeber že nemohu ani sedět a bolesti v kříži . Na terapie mě bez doporučení nikdo nevezme. Jsou po 3 týdnech takového bolesti po mobilizaci normální? Co mám prosim dělat už jsem zoufalá takové bolesti už od začátku února už nemohu vydržet. Děkuji za odpověď.
Dobrý den přeji, může se jednat o jinou diagnozu, než pouhou blokádu žeber. Bylo by vhodné Vás podrobně vyšetřit a řešit příčinu, nikoliv následek (projev). BUdeet - li mít zájem, klidně se ozvěte, čas si na Vás najdu. Hezký den přeji