Dobrý den chci se prosim zeptat, již 2 a půl měsíce mám zablokovaná žebra a hrozné bolesti, po 6 infůzích jsem byla u rehabilitačního lékaře který mi žebra zmobilizoval a i bederní páteř odblokoval a esíčko. Po týdnu stále velké bolesti tak opět žebra a celou pravou stranu páteře od shora dolů 6x to zarupalo a že prý nepotřebuji žádné terapie ani rehabilitace. Po týdnu mám stále Velké bolesti žeber že nemohu ani sedět a bolesti v kříži . Na terapie mě bez doporučení nikdo nevezme. Jsou po 3 týdnech takového bolesti po mobilizaci normální? Co mám prosim dělat už jsem zoufalá takové bolesti už od začátku února už nemohu vydržet. Děkuji za odpověď.
Dobrý den přeji, může se jednat o jinou diagnozu, než pouhou blokádu žeber. Bylo by vhodné Vás podrobně vyšetřit a řešit příčinu, nikoliv následek (projev). BUdeet - li mít zájem, klidně se ozvěte, čas si na Vás najdu. Hezký den přeji

Dobrý den, je potřeba Vás dopodrobna vyšetřit, samozřejmě i zohlednit například Vaše denní aktivity atd. jelikož jak uvádite, samotné odblokování žeber nestačí. Připojuji se k názoru, že je především řešit příčinu obtíží. Doporučuji vyhledat fyzioterapeuta a objednat se k němu. V případě zájmu se ráda ujmu péče o Vás.
S pozdravem, Monika Brožová
Obraťte se zpět na vašeho rehabilitačního lékaře, kerý zajistí další vyšetření vašich potíží a konzultaci u neurologa ev. otopeda.Odblokování nestačí, je třeba upravit i režimová opatření a zavést tak zvanou školu zad v případě, že se potvrdí, že vaše potíže mají opravdu příčinu v pohybovém ústrojí.Léčba vždy musí být komplexní.
nepotřebujete ke mně na fyzioterapii žádné doporučení lékaře, neboť pracuji za přímou úhradu.
Volný termín fyzioterapie mám aktuálně zítra.
Při vyšetření hledáme úlevové polohy a pohyby pro snížení či nejlépe odstranění Vašich obtíží.
Dobrý den, většinou jedna mobilizace nestačí, a pak je dobré to ještě zajistit např. Vojtovou metodou