Dobrý den, Chci se poradit ohledně doplňků stravy Jakou kombinaci doplňků začít užívat pro sníže

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,

Chci se poradit ohledně doplňků stravy
Jakou kombinaci doplňků začít užívat pro snížení úzkostných stavů a nacerpani vice energie.

1. Zacinam brat magnesium od znacky dr.max ( magnesium b6 premium 100mg v jedne tablete ) 2x tableta rano
Pokud vite o nejakem lepsim klidne vymenim.
2. Zacinam brat rybi olej Mollers omega 3 z trescich jater
( plus vitamin A + D + E )
3. Beru zelezo maltofer 40 kapek, jelikoz jsem neustale chudokrevna.
4. Beru vitamin C od znacky Lipo askor ( lipozomalni vitamin C )
5. Beru vitaminy na vlasy queen hair
Slozeni denni davky :
Vitamin A 400mcg
Vitamin D2 5mcg
Vitamin E 12mcg
Vitamin C 30mcg
Vitamin B5 6mg
Vitamin B6 2mg
Vitamin B7 5000mcg
Vitamin B9 118mcg
Vitamin B12 6mg
Zinek 5,1mg
Jód 422mcg
Selén 20,1mcg
Magnézium 18,3 mg
Inozitol 40mcg
Cholín 40mcg
5. Premyslim o pridani vitaminu B12? Ktery by mohl pomoci take s chudokrevnosti? Ale nevim jaky typ zvolit, ktery je nejlepsi? I od jake znacky?
6. A chci se jeste zeptat co si myslite o pridani pilulek gaba a l-theamine, je to od znacky PYM slozeni : 130mg GABA a L-theamine 90mg

Pokud mate i jine doporuceni budu rada.
Je mi 31 let, vaha : 63kg, vyska 160cm, jsem casto unavena bez energie a trpim uzkostmi ale ma strava je z 80% spravna si myslim.
Ovoce, zelenina, prirodni orisky, mandlove prirodni mleko, kvalitni kureci maso z volneho chovu, vejce to stejne.
Ovesne vlocky a ruzne seminka
Jsou i dny kdy dietu porusim ale z 80% se drzim zdraveho jidelnicku.
Piju kvalitni bylinky - hermanek, mata, medunka.
Kazdy den piji vodu magnesia 2 x 1,5 litru.
Cvicim - kardio a posilovani 5-6x tydne.
Ma prace je klidna, vlastnim internetovy obchod, pracuji z domova.
Dobrý den, to už máte doma "slušnou lékárnu"! Nic se nemá v životě přehánět, ani konzumace potravinových doplňků. Nejsou to léčiva a proto z jejich podstaty nečekejte velké změny. Ale snad poradím co na úzkostné stavy - v lékárně je přece jen jeden volně prodejný prostředek, který je zároveň registrován jako lék - Lavekan tobolky na úzkost. Dobře jste doplnila o rybí tuk, multivitamín přípravek. Pokud trpíte chudekorevností (třeba pro silnější menstruaci, dobře berete i Maltofer s vit C - ten podporuje vstřebávání Fe. Nechte si vyšetřit metabolismus železa a krevní obraz, abyste věděla, že dávkování Fe máte stran svých potíží optimální. S pozdravem