Dobrý den babička má problémy se zrakem... sice stále brýle nenosí má jen na blízku ale měla operaci

2 Počet odpovědí:
Dobrý den babička má problémy se zrakem... sice stále brýle nenosí má jen na blízku ale měla operaci očí platila za to nemalé peníze a řekla bych že je to snad i horší čočky ji vyměnily ale stále má ještě něco s rohovkou prý ji tam něco plave... chce po nás opět na vánoce doplněk stravy LUTEIN je to opravdu ak dobré pomáhá to ? Kolik mg je vhodné... četla jsem někde jako odpověď že denní dávka je 6-10 mg a některé přípravky mají 20-25 mg dokáže to dělo zpracovat a nebo jsou to vyhozené peníze a co by tedy pomohlo ? četla jsem i zinek a přitom dohromady v přípravku jsou málo děkuji za odpověď protože doplňkům moc nevěřím tak jako kolagenům do kolen kde je to zcela zbytečné a bez žádného výsledku pěkný den
Dobrý den, lutein i zinek podporují správnou funkci sítnice. Má-li ovšem Vaše babička potíže se zrakem, měla by navštívit očního lékaře. Její potíže nemusí souviset s nitrooční čočkou po její operaci, nemoc může být v jiné části oka. Nelze se domnívat, že se zakoupením nějakého přípravku zrak zlepší, není-li příčina potíží řádně vyšetřena a objasněna očním lékařem.