Dobrý den 7 měsíců jsem měla kaz měla jsem tam díru a hodně hluboko jak je mezi zubni prostor ale na

1 Počet odpovědí:
Dobrý den 7 měsíců jsem měla kaz měla jsem tam díru a hodně hluboko jak je mezi zubni prostor ale na boku. Když jsem to říkala zubařce tak mi odpověděla že to není akutní. Před týdnem mě to spravila jenze časem okolo je červená a mezizubni prostoru a okolo mě to dost pořad bolí. Když jsem jí to říkala tak mi nic na to neřekla. Používám gel na zánět a nepomáhá to vubec a ústní vodu taky to nezabere. Už nevim co mám dělat. Na skousnuti to bolí i ta dasen. Cuka mě to v tý dásně děkuji za odpověď
Dobrý den, je velmi těžké vám odpovědět, aniž by došlo vyšetření. Příčin může být několik - od zánětu dásně, přítomného zubního kamene, po podrážděnou dáseň po zhotovení výplně a nebo nepřesným přechodem výplně. Používání desinfekčního gelu může být pouze dočasné řešení, pokud potíže neustoupí. Vřele vám doporučuji návštěvu dentální hygienistky, která minimálně odstraní jednu z možných příčin - zubní kámen a naučí vás, jak se správně o mezizubní prostory starat a vybere vám pomůcky na míru. Hezký den přeji. Jana Pye