Deprese mladistvé

1 Počet odpovědí:
Deprese mladistvé,
naše vnučka /19/ má 95% příznaků deprese.Žije nepřijatelným způsobem, rodiče nenávidí,v současné době je u nás.Rádi bychom se poradili,jako aktivní prarodiče, jak na ni působit nebo spíše nepůsobit.
S pozdravem Jaroslav s chotí
Dobrý den pane Jaroslave,
děkuji za Vás dotaz. Z vašeho krátkého popisu situace si nedovolím dělat závěry a bez širší znalosti souvislostí si vám nedovolím radit. Každopádně bych vám doporučil, aby jste si vyhledal ve svém okolí odborníka, se kterým by jste mohli uvedenou problematiku konkrétněji a podrobněji prodiskutovat. Určitě pak dostanete mnoho podnětů, které vám pomohou se v situaci lépe orientovat. Pokud by chtěla i vaše vnučka řešit své problémy ve vztahu k rodičům, byla by i pro ni návštěva psychologa určitě prospěšná. Pokud si zachováte důvěru, můžete se obrátit i na mne, kontakt najdete na netu.
Bohuslav Jäger