Co s stálými kruhy pod očima

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, již několik let, snad od puberty, mě trápí dost nápadné kruhy pod očima. Neobjevují se mi jako u jiných lidí,když jsou například nevyspalí...mám je pořád. Dost mi to vadí. Je mi 21 let a fialové kruhy pod očima jsou opravdu nevzhledné. Samotné mi to vadí a o to víc,když si toho všímají lidé v mém okolí. Působím na ně unaveně a nemocně. Hledala jsem pomoc u obvodního lékaře, který mě poslal na krev. Všechny látky mám v normě. Dodržuji pitný režim i dostatečný spánek. Můžete mi prosím poradit co s tím mám dělat nebo na koho se obrátit,kdo by mi mohl pomoct? Děkuji za vaše rady. S pozdravem Kristýna
Dobrý den, já jsem veterinářka, takže co týká Vašeho problému tak Vám bohužel nepomohu. Pokud jste dle výsledků krve, ultrazvuku atp. v pořádku, jediné co Vám mohu poradit, je obrátit se na aternativní způsoby léčba (např. homeopatie atp.) nebo se obrátit na jiného lékaře.
S pozdravem MVDr. Valešová