Candida glabrata nebo neco jineho?jsem uz zoufala..

1 Počet odpovědí:
Dobry den pane doktore.
Mam problém, který trva uz 5 mesicu.Zacalo to jako klasicka candida, svedeni genitalu.Bezne masticky (clotrimazol, canesten nepomohly. ani clotimazol vag.tablety ani Macmiror tablety) na gynekologii v unoru vzana kultivace, kvasinky v normalu, pouze streptokok v pochve.Svedeni neustavalo vc.svedeni konecniku. Gynekolozka zkusila prelecit Vermoxem na roupi. Pak me poslala domu, ze uz pro me nemůže nic udelat. Predepsala mi mast Macmiror, která samozrejme nefunguje.Sla jsem na Biorezonci začátkem brezna, kde mi vysla Candida Glabrata infekce vcetne organu. Delam si testy slin do sklenice s vodou, sliny jsou mlecne a ukazuji na kvasinkovou infekci.Zacala jsem s léčbou přírodními leky jako Kokos.ojel, kapky z grepových jader, teatree oil, chlorella, eser C vysoke davky, probiotika, jablecny ocet atd atd ...nic nepomáhalo, na doporuceni jsem si objednala tablety Nystatin z Nemecka, které jsou udajne jedny z nejlepších na candidu. Beru je 14 dni, zadna změna. Vyrazka se mi rozsiruje na trislech, asi 10cm dolu na stehnech od genitalu, svedeni zarudnuti vulvy a konecniku, hlavne v noci. Svedeni i podpazi obcasne.Vytok zadny.Jsem uz zoufala...potrebovala bych nejake poradne testy, co to vlastne mam, ikdyz to pravdepodbne je candida....zapomněla jsem dodat, ze do toho trpim vaginalnim Herpesem, který mam několik let, bohužel v posledních mesicich mam puchýřky docela částo...ale to nebude ten problém, tohle mam "dole" jako bonus....Muzete mi doporucit nejake pracoviste, specialistu, kde by se memu problemu venovali? Gynekolozka mi nepomuze. Dekuji mnohokrat predem za názor.
Zdravím, Vašich potíží je mi líto.
Doporučil bych cestou přes PL navštívit dermatologa (nejlépe klinické pracoviště - kliniku), kde mohou dobře vyšetřit i genitál a stanovit, zda se nejedná o atopický ekzém a navrhnout Vám vyšetření (bud ambulantně nebo za hospitalizace). S pozdravem M.Junášek