Bolestivý odchod přítelkyně i s naší dcerou

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, přesně před týdnem mi "zbaběle" utekla přítelkyně i s naši 2 letou dcerou. Já ji pořád Hodně moc miluji vždycky jsem se jí snažil dát vše co můžu a rad bych to dělal do konce života. chtěl jsem a chci aby se mnou byla šťastná aby u mě měla to co u bývalých partnerů ne.
Já mám v hlavě teď pěkný zmatek v jednu chvíli jsem rozhodnutý se zabít, ale na druhou stranu nechci aby naše maličká vyrůstala úplně bez vlastního otce. Rád bych to probral osobně, protože napsat poslední 3 roky mého života do zprávy, tak by se mi asi v půlce rozpadla klávesnice. Zajímala by mě především cena konzultace a jestli to, když přítelkyni dovedu s sebou, jen kvůli tomu aby vám pověděla něco o mě, jestli jí dokážete rozpovídat a pokusit se to vše pokud možno napravit ať naše dítě nemusí vyrůstat bez tátu, jak její máma, kdy její otec (můj tchán) proseděl její celé mládí v hospodě u flašky piva a domů se vracel málem po čtyřech, nebo její matka (moje tchýně ) když její otec žil ve vedlejší obci.
Dobrý den,

děkuju za Váš dotaz. Cena 1h konzultace je 600,-Kč.
Souhlasím s Vámi, že se život posledních let těžko vměstná do takto krátkého textu, ráda bych se od Vás o Vás a Vašem příběhu dověděla víc, pokud budete chtít.
Je vidět, že Vám na dceři i partnerce záleží. Líbí se mi, že přemýšlíte i o budoucnu a snažíte se vymyslet věci tak, aby byli Vaši nejbližší spokojeni.
Je na Vás, jestli pro začátek absolvujete konzultaci sám a později přizvete přítelkyni, nebo to vymyslíte jinak.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, přeju Vám, ať vše běží tak, jak je pro Vás nejlepší.
Naďa Skyvová