Bolestivý odchod přítelkyně i s naší dcerou

Dobrý den, přesně před týdnem mi "zbaběle" utekla přítelkyně i s naši 2 letou dcerou. Já ji pořád Hodně moc miluji vždycky jsem se jí snažil dát vše co můžu a rad bych to dělal do konce života. chtěl jsem a chci aby se mnou byla šťastná aby u mě měla to co u bývalých partnerů ne.
Já mám v hlavě teď pěkný zmatek v jednu chvíli jsem rozhodnutý se zabít, ale na druhou stranu nechci aby naše maličká vyrůstala úplně bez vlastního otce. Rád bych to probral osobně, protože napsat poslední 3 roky mého života do zprávy, tak by se mi asi v půlce rozpadla klávesnice. Zajímala by mě především cena konzultace a jestli to, když přítelkyni dovedu s sebou, jen kvůli tomu aby vám pověděla něco o mě, jestli jí dokážete rozpovídat a pokusit se to vše pokud možno napravit ať naše dítě nemusí vyrůstat bez tátu, jak její máma, kdy její otec (můj tchán) proseděl její celé mládí v hospodě u flašky piva a domů se vracel málem po čtyřech, nebo její matka (moje tchýně ) když její otec žil ve vedlejší obci.

děkuju za Váš dotaz. Cena 1h konzultace je 600,-Kč.
Souhlasím s Vámi, že se život posledních let těžko vměstná do takto krátkého textu, ráda bych se od Vás o Vás a Vašem příběhu dověděla víc, pokud budete chtít.
Je vidět, že Vám na dceři i partnerce záleží. Líbí se mi, že přemýšlíte i o budoucnu a snažíte se vymyslet věci tak, aby byli Vaši nejbližší spokojeni.
Je na Vás, jestli pro začátek absolvujete konzultaci sám a později přizvete přítelkyni, nebo to vymyslíte jinak.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, přeju Vám, ať vše běží tak, jak je pro Vás nejlepší.
Naďa Skyvová

Dobrý den, právě jsem objevila Váš dotaz a hned Vám píši. je velice náročné, čím musíte procházet. Určitě vyhledejte psychologa (u mě stojí 1 konzultace 500Kč) a rozhodně by stálo za to pracovat nejdříve s Vámi a probrat možné další cesty, po kterých by se dalo jít.
Hodně sil,
DP