Vážený pane Doležale, již delší dobu mně trápí pocity úzkosti, méněcennosti a celkově nejsem se svým životem spokojená. Již dříve jsem docházela na psychoterapii kvůli úzkostem, kde mi diagnostikovali panickou poruchu, která pramení již z dětství. Pomohlo mi to. Ale nyní bych se ráda obrátila na Vás. Momentálně mě trápí velká bolest z rozhodu, který se uskutečnil už před půl rokem. Do nedávna jsem byla v pohodě, protože jsem věděla, že tak to bylo správné, že v takovém vztahu, který mi spíše bral, než dával, žít nechci. Nyní se ve mně něco zlomilo a nemůžu se s tím stále vyrovnat. Jsem neustále v depresi a úzkostech. Chci to změnit a tak se obracím na Vás. Ráda bych k Vám docházela na terapii. Našel byste pro mně nějaký nejbližší termín? Moc děkuji za odpověď. Lenka

Psycholog, Psychoterapeut
21 názor

Dobrý den, určitě se můžeme nějak domluvit. Napište mi prosím e-mail na adresu dolezal.cz@gmail.com a zkusíme nějaký termín vymyslet. Petr Doležal

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz