Blokace krční páteře a závratě

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
již tři dny mám problémy v levém uchu mi zvoní a cítím se jako bych byla pod vlivem nějakých opijátů, mám závratě a je mi na zvracení. Byla jsem ne neurol. ambulanci pro podezření na zánět mozk. blan, protože týden předtím jsem prodělala chřipku. Od té doby se zhoršili problémy i s krční páteří. Bolest mezi lopatkami a krční páteře. Neurolog mi sdělil, že pískání v uchu není příčina těch závratí, ale že to vypadá na krční páteř. Mám skoliózu hrudní páteře. Jinak lékař mi dal jen límec a novalgin. Myslím, že toto není řešení. Moc Vás prosím o radu co dělat dále s těmito obtížemi. Pomoha by fyzioterapie masáže odblokování krční páteře? Děkuji za odpověď
dobrý den,
myslím, že je potřeba, aby vás vyšetřil rhb pracovík,ev. lékař k posouzení nálezu.