asymetrie víček po chirurgickém řešení ptozy

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore
Prosím, mám dotaz ohledně nestejných očních víček...je mi 39let,jako malá jsem prodělala operaci ptozy(na jednom oku)..od té doby mám víčka nestejná a nyní s přib.věkem je to operované ještě spadlejší (nižší)...Kdysi ve škole jsem si na toto téma vyslechla mnoho poznámek ,že mě do jednoho víčka píchla vosa a do druhého ne atd.... zvykla jsem si k zamaskování používat tuny líčidel))... Nyní přišel čas ,kdy bych chtěla bych stav změnit a mít víčka symetrická ,případně i mírně změnit jejich tvar(vnější koutky nepadající) .bohužel zde nelze zaslat fotografie stavu, tak se omlouvám...a děkuji za případnou odpověd...mějte se moc hezky
Dobrý den, k tomu, abych se vyjádřil k případnému operačnímu řešení, bude nutné vyšetření, osobní setkání - abych vás seznámil s postupem, pooperační péčí, možnými komplikacemi.
Pokud máte zájem o konzultaci, objednejte se, prosím, do ambulance v Přerově (Po, Stř, Pá dopoledne, Čtv 13-15hod
Přeji příjemný den
Petr Maceček