Dobrý den, před týdnem jsem spadla z lezecké stěny a poranila si kotník. Zlomenina na RTG žádná, ale

Dobrý den, před týdnem jsem spadla z lezecké stěny a poranila si kotník. Zlomenina na RTG žádná, ale na nohu stále nemůžu došlápnout (max. s ortézou a berlemi a to tak na 30%) a mám stále velký otok a modřiny. Beru Aescin, nohu polohuji a mažu Traumaplantem. Mám dále čekat na zlepšení nebo je něco špatně?

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.