dobrý den , 61let , muž , měl jsem na prev prohlídce krev ve stolici , následně kolonoskopie , odstr

dobrý den , 61let , muž , měl jsem na prev prohlídce krev ve stolici , následně kolonoskopie , odstranění dvojlaločného polypu 20mm ve vzdalenosti 30cm od anal, dle histologie TAP středně těžká dysplasie se znamkami psudoinvaze , bez invaz nador bb...Nyní prý kontrolní kolonoskopie za rok-je to tak správný postup , nebo bych měl ještě něco došetřit , abych něco nezanedbal...díky za odpověd...

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.