Ordinace specialisty - oční
Kojetická 1021, Neratovice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - oční

K paní doktorce chodí celá naše rodina už několik let a nemáme si na co stěžovat - doktorka i sestra jsou obě velmi přátelské, mají o své pacienty zájem a kdykoli bylo potřeba něco řešit, dostalo se nám rychlé pomoci. Kéž by takových lékařů bylo více.

přišel jsem k paní doktorce se zánětem spojivek a odešel s předpisem na brýle...
brýle jsem si následující den nechal zhotovit a byl jsem v šoku, jak je ten svět vlastně ostrý! já vidím ve FULL HD :-) Děkuji paní doktorce!

OK

Paní doktorka je v odborné péči i v jednání velmi vstřícná, ochotná, milá, umí pacientovi vysvětlit problém, pohotově spolupracuje s výborným centrem oční kliniky. Sestra kladně doplňuje výborný tým této ordinace a tím i její dobrý dojem, který oceňujeme a děkujeme.

vstřícné jednání

Vstřícná a profesionální doktorka, milá a pozorná péče sestry. Jednoznačně doporučuji!

Velice příjemná a ochotná lékařka

Prakticky se nedá objednat na kontrolu. Sama doktorka docela dobra,ale po tom co jsem presla k jinemu specialistovi se to neda srovnat. Nyni mam lepsi peci a moznost pravidlenych prohlidek.

pečlivá svědomitá odborník na svém místě

výborná odbornice;
spolupracuje s nejlepšími očními specialisty v čr;
umí pacientovi vysvětlit problém a poradit;
vstřícná, sympatická