Aptos - vypínání povislé kůže oblasti obličeje a krku

Ematrix - sublativní rejuvenace +8 Více

Laserové omlazení obličeje

Lipolýza

Liposukce

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Naše privátní klinika korektivní dermatologie a estetiky se zaměřuje především na zlepšení a korekci Vašich menších či větších vnějších nedostatků.

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Aptos - vypínání povislé kůže oblasti obličeje a krku

Ultherapie – facelifting

7 000 Kč

Vyhlazení vrásek

DERMAESTET, s.r.o.

U paní doktorky Vykutilové budete skutečně v dobrých rukou!
Je to nejen skvělá profesionálka, ale i báječná ženská.
A že si někdy musíte v čekárně chvilku počkat? No to už tak u těch dobrých lékařů zkratka bývá...ale běžte klidne jinam, kde budete mít čekárnu prázdnou! Já nedám na dr. Vykutilovou a její báječný sestričkovský tým dopustit - u mně jednička s hvězdičkou

S paní MUDr.Vykutilovou jsem velmi spokojena.Čekací doby jsou pravda delší, ale to je pouze doklad toho, že umí!! Velmi šikovná, vstřícná a milá.Velká spokojenost, doporučila jsem ji již spoustě známým a všichni do jednoho byli s její péčí spokojeni.

Jsem více než spokojená,velmi dobrá lékařka,individuální přístup,velice příjemná,nechala jsem si dělat korekci očních víček jsem naprosto spokojená bez jediné modřiny na očích,bez jakékoliv bolesti a sestřička ta mi dala péči jako od maminky.Není možný jakýkoliv komentář,jsem tak moc spokojená,že se to nedá říct slovy na péči od paní doktorky a její sestřičky jen můžu vřele doporučit.A zároveň i děkuji za skvělou péči a více než výborně odvedenou práci.

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti.

Brilantne provedeny operacni zakrok a velice dobra pooperacni pece !

Ráda bych se také přidala k hodnocení. Moje maminka se u paní doktorky léčí cca 25 let. Asi každé dva roky se jí otevírá noha v oblasti kotníku - tzv. bércový vřed. Spousta lékařů si s touto diagnózou nevěděla rady, paní doktorka vždy pomocí vhodně zvolených hojivých prostředků mamince nohu zavřela. Vím, že po svých zkušenostech doporučila paní doktorku spoustě svých známých a ještě nikdo si neztěžoval, ba naopak. To, s čím si ostatní nevěděli rady, tam ona pomohla. I já mám s její léčbou dobré zkušenosti. Je pravda, že si člověk v čekárně počká, ale z druhé strany - pokud chce důkladně pacienta vyšetřit či poctivě provést zákrok a domluvit se na postupu léčby, je pochopitelné, že se čekací doba protáhne.

Paní doktorka je velmi schopná a příjemná,takže moc doporučuji.

Paní doktorku, mohu jen doporučit. Příjemná, milá a hlavně odbornice!

dobrý den,ráda bych i já udělila nějaký ten komentář. Absolutně nesouhlasím s negativním názorem. Paní doktorka je velice hodný člověk ,ktérý je jeden z nejlepších lékařů a pro tuhle práci se narodila i to čekání se dá vysvětlit,pokud by její čekárna nebyla plná,tak můžeme předpokládat že asi není dobrým lékařem,i když je člověk objednaný na určitou hodinu,vždy se nějaký zákrok může posunout,čekáme u všech lékařů. A každá maličkost vždy potěší každého člověka, ovšem závist a netrpělivost ne. pokud někdo pracuje s lidmi at se sám zamyslí jak je to složité a kolikrát i vy nemáte vždy doubrou náladu a necháte někoho čekat. Pani doktorka pracuje na 100% a je ochotna kdykoli vyhovět...je to osobnost

Paní doktorka je velmi šikovná a moc mi pomohla.