Aptos - vypínání povislé kůže oblasti obličeje a krku

Ematrix - sublativní rejuvenace +8 Více

Laserové omlazení obličeje

Lipolýza

Liposukce

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Naše privátní klinika korektivní dermatologie a estetiky se zaměřuje především na zlepšení a korekci Vašich menších či větších vnějších nedostatků.

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Aptos - vypínání povislé kůže oblasti obličeje a krku

Ultherapie – facelifting

7 000 Kč

Vyhlazení vrásek

DERMAESTET, s.r.o.

Moji zkušenost bych hodnotila jako velice negativní. Na první pohled se zdá, že je vše na vysoké úrovni, ale když čekáte na objednaný zákrok více než hodinu v čekárně a poté v ordinaci panuje nervozita, není to opravdu dobrý pocit. Navíc vázla komunikace jak mezi paní doktorkou a personálem, tak paní doktorky s pacienty. Po zákroku mi bylo řečeno, ať příjdu za týden na vytažení stehů. Přišla jsem tedy za týden, abych se dozvěděla, že stehy ve "vlasové části hlavy" se po týdnu nevytahují, ať tedy příjdu za další týden. Přišla jsem za další týden, sestřička si mě zavolala a ptala se mě, proč jsem přišla... Vytáhla mi stehy a vrátila kartičku zdravotní pojišťovny. Na můj dotaz, jestli je to všechno, mi řekla, že ano. Nedostala jsem žádnou zprávu ani žádné poučení, co dál... Paní doktorka by se měla zamyslet nad tím, jestli zvládne ošetřit tolik pacientů, kolik má objednaných a když ne, bylo by mi rozhodně milejší, kdyby někdo předem zavolal a informoval mě, že tam budu čekat nebo mi nabídl jiný termín ošetření. Rozhodně bych raději přišla jindy a vše absolvovala v klidu. Ne všichni mají tolik času, aby ho mohli trávit v čekárnách nebo zbytečnou cestou, která mi z práce tam a zpět zabere asi 2 hodiny, aby se dozvěděli, že tam jeli zbytečně. Nevím, jak by se tvářila paní doktorka, kdyby takhle někdo jednal s ní.

S MUDr. Vykutilovou mám negativní zkušenost, a to opakovaně. Během zákroku se mě ptala, kolik mám dětí. Když jsem jí sdělila, že tři, její reakce: "Proboha! Aspoň s jedním partnerem?" mi přijde neprofesionální a neetická. A včera jsem byla objednána na 12.00 na jednoduchý zákrok, ve 13.00 jsem se ptala, kdy budu ošetřena, bylo mi sděleno, že za půl hodiny. Po té půlhodině mě zajímalo, kde to vázne, sestra mi řekla, že ještě 15 minut musím počkat. Nečekala jsem. Myslím, že v dnešní době není nutné sedět téměř dvě hodiny v plné čekárně a doufat, že mi ošetření u lékaře zcela nenabourá denní program. Přeplněná čekárna není signálem toho, že se jedná o kvalitního a vyhledávaného lékaře. Je to spíš známka toho, že MUDr. Vykutilová není schopná zavést fungující objednávkový systém. Chápu, že může v ordinaci lékaře dojít k časovému skluzu, ale dvě hodiny na pracovišti, kde nehrozí zdržení kvůli urgentnímu příjmu, se mi téměř dvouhodinové zpoždění zdá zbytečné.
Celkově mi atmosféra a jednání MUDr. Vykutilové přijde nedůstojné a arogantní.
Svobodníková

Moje zkušenosti nejsou úplně nejlepší. Paní doktorka si objednává více pacientů než stíhá, tudíž tam za prvé musí člověk dlouho čekat a za druhé paní doktorka očetřuje více pacientů zároveň (odbíhá na různé zákroky). Otázkou je, může-li při takovém ošetření věnovat pacientům péči jakou potřebují. Osobně nejsem na 100% spokojená s výpní vrásky na čele, ale u jiného lékaře jsem dosud nebyla, nemohu tak posoudit, jestli by to bylo provedeno jinde lépe. I když to nemohu prokázat, mám pocit, že si sestra bere více peněz než je cena zákroku (řekla si o víc než bylo dohodnuto s paní doktorkou).

S pani doktorkou mam velice zdlouhavou zkusenost.Kdyz u ni chcete sklerotizaci zilek coz je dneska naprosto bezna vec tak si vas nejdrive objedna na cevni vysetreni,kde je cekaci doba az pul roku...dale kdyz uz to vysetreni mate a jste na pevno objednani na sklerotizaci tak si vas jeste po telefonu preobjedna protoze ma neco akutniho ve francii a potom kdyz jsem se dostavila ve zmineny den tak jsem byla objednana na 10:00 hodin a na zakrok jsem se dostala az ve 13:00 hodin...a kdyz uz jsem tam dosla a zakrok mi provadela tak rekla ze mi muze udelat zilky jen na jedno noze,ze ji dosla sklerotizacni tekutina ... chtela jsem si nechat udelat kompletni sklerotizaci pred moznym otehotnenim nicmene tedka jsem zjistila ze jsem tehotna tudiz to by znamenalo tohleto vsechno absolvovat jednou s malym ditetem za rok a pul a na to ja vazne nemam nervy ... tudiz uz sis predstihem hledam neco jineho,kde mi casove a profesne vyjdou vstric.To ze tam jsou u ni silene cekaci doby to je pravda a to je mozna tak vhodne pro duchodce ale ne pro me.Nechapu co je to za lekarskou etiku,kdyz bere uplatky a uprednostnuje zname... navic ta jeji sestra ... neprijemna ...vazne no comment ... uz tam v zivote nepujdu....

Bohužel paní doktoku nedoporučují, velmi dlouhá čekací doba, na čas na který jste objednávni Vás nevezme spíš s tak 3 hodinovým zpožděním, pokud nemá náladu je velmi nepříjemna, pokud ji ale přineset nějakou pozornost je jak anděl. S diagnostikou je tu také problém ... můj kožní problém nebyla schopna vyřešit ani po půl roce. Opravu vyberte si někoho jiného. Pokud ale máte penízky a chcete nějkou tu esetickou korekci tak se paní dokotrka přetrhne. Přeji hodně štěstí.

S paní doktorkou jsem po třech návštěvách skončila. Nejprve mi oznámila, že léčba, kterou bych potřebovala je moc drahá a že "zkusíme" něco jiného.Byla jsem trpělivá, ale nepodařilo se!!! Další šanci jsem paní doktorce již nedala a nikdy nedám!! I přes objednání se čeká až tři hodiny. Když jsem se ozvala, paní doktorka se cítila dotčená špatným chováním pacientů. Už nikdy!!!

Paní doktorka je celkem dobrá,ale na zákrok, který i dělala nemám nejlepší vzpomínky, nejdřív místo 15h, n terou jsem byla objednaná, mě vzala až v 18HODIN!!!!! A tím, že jen vyjímečně nestíhá a pak byla nepříjemná a na kontrolu, když jsem se dostavila a zase náhodou nestíhala, protože jsem zase čekala hodinu a půl, tak pokud nemáte co dělat a nudíte se, je velmi vhodná!!!!!!!!