Revmatologie
Petra Rezka 3/1090, Praha

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Revmatologie Jiný

Můj nejhorší zážitek v životě. Čekárna plná beden a šanonů, které vypadaly, že se každou chvíli zřítí, špína... bylo mi zle jen z toho čekání v čekárně. Tam bylo všehovšudy 5 židlí a asi dvě ještě za bednami. Sestra ani nevycházela. V čekárně byl úplně vydýchaný vzduch.Po 45 minutovém čekání (i přes objednání) jsem vešla do ordinace, která vypadala hůře než čekárna. Bordel, chaos... Doktorka mi nakonec sdělila, že vyšetření dělat nebude a vypadala u toho, že se jí opravdu těžce nechce cokoliv dělat. Naštěstí mi žádné vyšetření opravdu nedělala a poslala mě k jinému lékaři.Ale z tohoto zážitku se vzpamatovávám ještě teď.

Umístění: Revmatologie Jiný

Tohle byl hororový zážitek: od čekárny, která byla špinavá a plná beden až do stropu, jakoby to bylo skladiště, přes chrchlající pacienty, po arogantní lékařku.
Mám invalidní důchod a kartu TP, měla bych mít přednost, ale vzala mne až po 3/4 hodině strávených mezi nemocnými pacienty .
Hned mezi dveřmi mi sdělila, že mne nevezme, že jsem nemocná, protože mám respirátor.
Ten jsem si ale nasadila, abych se sama nenakazila.
Vzala jsem si volno a zaplatila taxi, protože řídit vůz nesmím, mám kombinované postižení.
Žádám kompenzaci a omluvu , ztratila jsem v bolestech kloubů a kyčlí 4 hodiny díky nekompetentnímu jednání této lékařky .

Umístění: Revmatologie Jiný

Paní doktorka je odbornice na svém místě. Velmi milá, ochotná, vždy se snaží pomoci. Je to moje nejlepší zkušenost s lékařem.

Umístění: Revmatologie Jiný

Skvělá paní doktorka. Nejen odborník, ale i lidský přístup a ochota vše vysvětlit. Sice vždy čekám, ale stojí mi to za to.

Umístění: Revmatologie Jiný

Velice příjemná paní doktorka a vše vysvětlí a pomůže..v čekárně jsem strávila pouze chvilku. Vřele doporučuji všem.

Přeplněná čekárna, dlouhé čekání. Uspěchaná, nervozní lékařka, nevyhoví, nevysvětlí. Mám pocit, že zdržuji a obtěžuji ! Jdu jinam.

Souhlasím s předchozím hodnocením, paní doktorka je odbornice na svém místě a její přístup k pacientům je skutečně perfektní,snaží se pomoc od bolesti.Nikde nic neudělali a u ní hned při první návštěvě se se mnou zaobírala a snažila se najít příčinu. Po odeslání do revmatologického ústavu v Praze, který není od její ordinace daleko kde mi udělali důkladný rozbor z krve a odeslání s výsledky zpět věděla ihned co má dělat a nasadila mi léčbu,která bohužel nezabrala na 100% což přisuzuji tomu,že jsem se k takové odbornici dostal příliš pozdě. Ono 6let se plácat mezi amatéri je 6 let.Nicméně bolest ramen v klidu již odezněla a mám zase o něco lepší život. Jezdil jsem k ní 180km a ničeho nelituji. Hlavně až pojedu někdy okolo její ordinace tak jí musím osobně poděkovat a vzít s sebou hodně velkou bomboniéru. Takových doktorů jako je ona si já moc vážím.

K paní doktorce jsem se dostala po roce a čtvrt s neustálými bolestmi nohy a žeber - jednoznačně mi diagnostikovala Bechtěrevovu nemoc. Je velice ochotná odpovídat na všechny dotazy, vše vysvětlí, je tu pro pacienty, moc milá. Za ten rok lítání po doktorech je to snad první doktor, který svou práci dělá rád a ochotně.

C

Nikdo z lékařů v MB nevěděl co semnou, až mě ortoped MUDr. Šedivý poslal k paní doktorce. Jen díky paní doktorce jsem zdravotně v pohodě, dokonce se povedlo na 7 let nemoc uspat. Paráda co víc si přát. Velice doporučuji.

C

Paní doktorka je jistě specialistka s dlouholetou praxí.Mám diagnostikovánu meniskopatii a chtěl jsem potvrdit nebo vyvrátit entezopatii,dlouhodobě jsem v zaměstnání zatěžoval nohy.Při posuzování těchto nemocí se chování lékařky mění,stejně tak,pokud o nemocech něco odborného víte.
Byla mi diagnostikována chondróza,oblíbená a často určovaná ortopedy i revmatology,bez klinického obrazu,nebo posouzení dle obrázků magnetické rezonance.RTG vyšetření projistotu zamítla ve zprávě.
Pokud potřebujete léky,návštěvu doporučuji,pokud chcete správnou diagnózu,obraťte se jinam.