Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ve své soukromé praxi se věnuji psychologickému poradenství, koučování a terapii pro děti školního věku, mladistvé i dospělé. Vedle svojí praxe v ...

• Hypochondrie
  • Emocionální bolest
  • Nízké sebevědomí

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Zuzka je člověk na svém místě. Dlouho jsem se odhodlávala jít cestou terapie a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě a jsem moc ráda, že mi na této cestě pomáhá právě Zuzka. Zuzka je velmi empatická, trpělivá, vstřícná, věcná a také má smysl pro humor :) Způsob, jakým vede terapii mi velmi vyhovuje....po našem sezení vždy cítím neuvěřitelnou úlevu, velkou motivaci, radost, kam se člověk posouvá a těším na se další sezení. Mohu jen vřele doporučit!

Umístění: jiné místo Jiný

Paní psycholožce se podařilo vytvořit absolutně uvolněné a otevřené místo a díky tomu nemám strach se jí svěřit s čímkoliv. Moc oceňuji taky pocit, který ve mně vyvolal její osobní přístup - že ji opravdu zajímám a má upřímnou radost, když vidí zlepšení. Celkově se na terapii vždy těším a vyvolává ve mně jenom pozitivní pocity. Po skončení terapie mám vždycky chuť se smát a všem říkat, jak to bylo skvělé.

G
Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. koučování

Zuzana je velmi empatická, přátelská, snaží se dostat k jádru problému a snaží se, aby dotyčný lépe poznal sám sebe a tím nalezl cestu, která mu pomůže. Tento přístup mi vyhovoval a skutečně to po několika sezeních vedlo k vytvoření systému, který uplatňuji dodnes a díky kterému už její profesionální pomoc nepotřebuji. Za to jí patří velké díky, dělá svět kolem sebe lepší.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní psycholožku jsem kontaktovala kvůli posouzení školení zralosti. Byla velmi milá, vstřícná. Odcházela jsem spokojená.

Umístění: jiné místo Jiný

Zuzana bola veľmi ochotná, profesionálna a už po prvom "sedení" (kvôli korone to muselo prebehnúť cez telefón) som v podstate jej služby nepotreboval ďalej. Odporúčam!

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. psychologické poradenství

Příjemné vystupování a citlivý přístup. K doktorům mám většinou nedůvěru, ale jsem ráda, že jsem tomu dala šanci. Vřele doporučuji.

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. psychologické poradenství

Pani terapeutka má velmi profesionální, lidský a přátelský přístup. Moc mi pomohla. Určitě doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

K pani psycholozce dochazim uz nejaky cas. Vzdy je mila, pripravena, trpeliva. Hrozne moc se mi diky ni ulevilo. Sedi mi, jak pracuje. A ve svem zivote vidim pokroky. Jedno z nejlepsich rozhodnuti v mem zivote. Skoda, ze uz jsem se k terapii neodhodlala driv. Mohla jsem si usetrit spoustu trapeni. Moc dekuji!

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. on-line konzultace

Paní psycholožka je velmi lidská, empatická. Už během prvního sezení jsem pocítil velkou úlevu a přišel jsem si na řadu věcí, které mi pomohly změnit život k lepšímu.

• Hypochondrie
  • Emocionální bolest