Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

Ve své soukromé praxi se věnuji psychologickému poradenství, koučování a terapii pro dospívající i dospělé.

Vedle svojí praxe v pedago...

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Byla jsem spokojena. Velmi empatický a lidský přístup.

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. individuální psychoterapie

Všichni jsme odlišní a každému vyhovuje trochu jiný přístup k terapeutické pomoci. Po více než půlroční spolupráci musím konstatovat, že "zaměření na řešení" není jenom marketingová formulka, ale způsob, který mě osobně velmi vyhovuje, a v mé minulé zkušenosti s psychology chyběl.

Často naše sezení připomínají více koučing než terapii. Toto volné nastavení beru jako plus; všechno stále vychází z mých konkrétních a aktuálních potíží. Rozhled paní terapeutky je úctyhodný; do veškerých témat vnáší kontext a velké množství obsahu na zamyšlení. V situacích, kdy se začnu motat v mých pocitech, je velice empatickým způsobem schopna mě usměrnit zpátky k podstatě toho, co mě trápí, a posunout mě dál tam, kde je to možné.

Nějakou dobu jsem přemýšlel nad tím, jak to bude vypadat v momentě, kdy mi dojdou témata. Vzhledem k tomu, že nemám problém se otevřeně bavit prakticky o čemkoliv, ukazuje se, že něco takového v dohledné době nehrozí. Do té doby se proto budu těšit na naše další setkání.

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. individuální psychoterapie

Paní terapeutka je neskutečně nápomocná a z každého sezení odcházím s nějakým možným řešením situace či podmětem, nad kterým mohu dále přemýšlet a rozvíjet se tím. Už po prvním sezení jsem viděla pokrok. Paní terapeutka mi pomohla v mnoha oblastech mého života a to např. stres ze školy, kreativní blok, rodina a kamarádské vztahy. Paní terapeutka je velmi sympatická, empatická a má skvělý smysl pro humor. Dokáže v člověku probudit motivaci. Moc děkuji a vřele doporučuji!

Paní Tomášková je příjemná a empatická. Nebojím se s ní mluvit o všem a nikdy mě netlačí do témat, které sama nechci otevřít. Vytváří bezpečné a klidné prostředí, přichází vždy s dobrými nápady a nechává mi prostor, abych si odpovědi nacházela sama.

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. Jiný

Paní psycholožka mě v době nejvyšší potřeby vzala velmi rychle. Je velmi milá, ochotná a vždy vyhoví s termínem. Poradí, podpoří, navede k řešení problému a velmi pomůže. Mohu jen doporučit!

Paní doktorka je velmi milá a působí velmi uklidňujícím dojmem. Pomohla mi se na problém podívat z jiného úhlu pohledu a společně jsme se dopracovaly k řešení, které se momentálně snažím implementovat do svého života. Velmi doporučuji ji navštívit a poradit se.

Naše setkání mělo velice příjemnou, klidnou, důvěrnou a přátelskou atmosféru. Po celou dobu, kdy jsme se bavily, jsem cítila podporu a po sezení velkou úlevu a motivaci do dalších kroků. Za to vše jsem moc vděčná a určitě bych návštěvu doporučila:)

Paní Zuzana je velmi přátelská a empatická. K mému problému přistupovala s pochopením a trpělivostí a společně se nám podařilo najít praktické kroky ke zlepšení. Během terapie jsem si díky systematickému přístupu osvojila některé nové zvyky a principy uvažování, které mi budou sloužit i do budoucna.

P. psycholožka je velmi milá, přátelská, klidná a velmi empatická. Dokáže velmi dobře naslouchat a následně volí vhodná řešení daných problémů, které předkládá jako takové rady. Mě osobně dokázala se všemi mými problémy pomoct a musím říct, že jsem je dokázala porazit. Jsem ráda, že jsem využila služby této p. psycholožky, protože byla oproti jiným psycholožkám, které jsem již vyzkoušela opravdová profesionálka a dokázala mě vždy mile překvapit a potěšit. Vždy jsem se těšila na její sezení a proto i ostatním vřele doporučuji využít její služby.

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. psychologické poradenství

Paní Zuzana je velmi nápomocná. I díky ní jsem zvládla úspěšně své studium. Velmi doporučuji její služby.