Zuzana Svrčinová, internista Ostrava

MUDr. Zuzana Svrčinová

Internista

Masarykovo nám. 20/37, Ostrava
Odborný lékař interní

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Znam pani doktorku jiz nekolik let a je velice prijemna a predevsim clovekovi pomuze resit jeho zdravotni problem. Mohu jen vrele doporucit! Michal P.

Nesouhlasím s negativním ohodnocením,paní doktorka je profesionální a pokud vím,všem mým známým pomohla.Snaží se pomoci vždy a to je to,co na ní upoutná na první pohled

Taky ji doporučuji všem ostatním.

Inteligentní mladá dáma,vždy ochotna rozebrat problém a hlavně jej vyřešit.Pomohla celé mé rodině a vřele její služby doporučuji.

k paní doktorce chodím již dlouho a vždy jsem byl velmi spokojen, vždy mi poradila, je velmi ochotná a usměvavá,odborně na výši.

Trpělivá,usměvavá,příjemná,chytrá.Vždy si najde čas dokonce imm pracvní dobu.Neměnl bych.

Vstřícná paní doktorka, má pochopení a je vždy příjemná, ochotná a má porozumění. Vždycky mi pomohla, je pečlivá, milá a příjemná, vždy připravena poradit. Při jednání mám pocit, že je odborně na velice vysoké úrovni. Taky má skvělou sestřičku, příjemná a milá.

Paní dr. Svrčinová je jedinečná,trpělivá a vstřícná. Děkujme za takové lékaře!!

Paní doktorka je vekmi příjmená, ochotná, s pacientem si popovídá. Usměvavá. Díky ní, se mi podařilo něčeho, čeho bych sama nedokázala. Moc díky. Mohu jen doporučit, vím o čem mluvím, navštěvuji jí já i má maminka a kamarádka.

Dobrá lékařka!