Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace • Od 1 890 Kč

Bělení zubů pomocí nosiče • 2 850 Kč

2 850 Kč

5 000 Kč

5 500 Kč

2 190 Kč

Více informací na internetových stránkách:
www.dhcentrum.cz.
Neváhejte se prosím objednat i k mé milé kolegyni - k dentální hygienistc...

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

K pani Schneiderovej chodim uz par rokov a som vzdy spokojny. Je prijemna, dokaze jasne vysvetlit co je potreba a preco, zaroven i co moze nastat ak sa clovek o svoje zuby pravidelne nestara ci si ich sam nici roznymi zlozvykmi. Dokaze si poradit i s komplikovanymi zubami / rozlozenim / vadami. Ordinacia je vybavena na vysokej urovni a pouziva i nove ci lepsie metody aby to bolo pre klienta co najviac pohodlnejsie.

Na DH chodím k paní Schneiderové velmi dlouho a jsem vždy spokojená. Je milá, vstřícná, trpělivá, vše vysvětlí či ukáže. Odcházím z ordinace s dokonalým úsměvem. AD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Při návštěvě jsem byla obeznámena s vážností stavu mého chrupu, vyšetření proběhlo delikátně a s citem, paní doktorka mi vysvětlila jak pokračovat v léčbě a hygieně, doporučila mi jak správně používat různé pomůcky , které jsem zde mohla i rovnou koupit. Prostředí je velmi příjemné a čisté. Paní doktorce moc děkuji .

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prijemny pristup pri ošetření.
Dodržen čas objednani.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

p. Schneiderova je mila, profesionalna, velka spokojnost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pečlivý a citlivý přístup, profesionální ve všech směrech. Ráda doporučuji.

Byla jsem opakovaně. Vždy spokojenost:) Rozhodně doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velmi spokojená, jednalo se již o opakovanou návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Schneiderová byla dochvilná, milá, pečlivá, práce precizní. Všechno vysvětlila, průběžně se ptala jestli je všechno v pořádku. Výsledek byl skvělý. 100 % doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pekny pristup, dobre odvedena prace a prijemne prostredi.