Hostinského 1533, Praha
Neurologická ordinace

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Jsem v 8 mesici tehotenstvi a navstivila jsem pani doktorku kvuli akutni bolesti zad. S predchozi recenzi nemohu souhlasit. Pani doktorka byla velice vlidna, na vysetreni me vzala jeste ten samy den co jsem ji zavolala, a velice mi pomohla. Navstevovala jsem ji uz drive, pred nekolika lety jsem trpela silnymi migrenami a lecba pani doktorky mi prinesla znacnou ulevu. Take jsem zaznamenala, ze pani doktorka rozsirila svou praxi, ale jeji ordinacni hodiny se od te doby co tam chodim nezmenily.

Můj názor na paní doktoru je ten nejlepší, za svůj život jsem se setkala s mnoha lékaři jak pro mne, tak pro syna a musím konstatovat, že přístup paní doktorky je naprosto vstřícný, kompetentní, příjemný a zcela znalý věci. Mě samotné i mému synovi naprosto přesně diagnostikovala problém a cíleně řešila. Naprosto doporučuji všem, kteří hledají dobrého neurologa!

Diagnóza paní doktorky se naprosto shodovala s ostatními. Velmi rychle zjistila problémy, avšak na rozdíl od ostatníh (i od nemocniční péče) dokázala mojí dceři téměř okamžitě ulevit od bolestí a (úspěšně) doporučila další konkrétní řešení problémů. Navštívila jsem paní doktorku na základě doporučení kamarádky a jsem s péčí zcela spokojená. Tedy doporučuji i já ostatním.

Chci poděkovat paní doktorce za vstřícný přístup. Zkoušela jsem se objednat ve dvou jiných ordinacích, byly mi nabízeny termíny za 5-6 týdnů. Paní doktorka mě přijala okamžitě a velmi mi pomohla od bolesti.

Doporučuji

Doporučuji, vstřícný přístup k pacientům, ochota, profesionalita

velmi dobrý

bezvadná