Diagnostika patologie děložního čípku

Gynekologický ultrazvuk

Kolposkopie +1 Více

Ultrazvuk plodu

Promovala jsem v roce 2007 na 2.lékařské fakultě UK v Praze. První polovinu studia jsem absolvovala v Bratislavě. V prosinci 2014 jsem získala special...

Ukončené školy

• 2007 - 2.lékařská fakulta UK v Praze
  • od 10/2014 - specializační způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Paní doktorka je úžasná, vyřešila můj velký problém se kterým jsem přišla od bývalé gynekoložky.
Milá, ochotná vše vysvětlit, laskavý přístup. To samé i sestřička.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Dva roky už navštěvuji ordinaci paní doktorky Plevákové. Jedno miminko už jsme spolu "odnosily" a druhé těhotenství máme v půlce. Jsem naprosto spokojená s péčí a odborností, se kterou se setkávám každou kontrolu (a že jich je požehnaně :)). Ordinaci a oba lékaře bych s čistým svědomím na 200% doporučila každé ženě. Paní doktorka je vždy dobře naladěná a svou práci odvádí skvěle. Celý personál P&P GynCare je vždy ochotný a celkově za 5 velkých hvězd

Umístění: P & P GynCare s. r. o. gynekologické vyšetření

Paní doktorka Pleváková je skvělá. Dlouho jsem vybírala vhodnou gynekologii a vždy jsem měla tak trochu obavy. Paní doktorka mne přivítala podáním ruky a celou dobu byla příjemná a usměvavá. Vyšetření bylo profesionální a bez bolesti. Byla to skvělá volba se k paní doktorce přihlásit. Velmi doporučuji!

Umístění: Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance,

Paní doktorka je moc milá a sympatická a hlavně pečlivá, šikovná a profesionální a má znalosti a zkušenosti. Na běžné kontrole mi zjistila atypický adenomyom v přednádorovém stavu a poslala mě na hysteroskopii a moc mi pomohla, určitě jako doktorka je skvělá, nic nezanedbá a mám z ní dobrý pocit. Navíc je milá a hodná a při prohlídkách s ní se cítím pohodově a uvolněně. Určitě mohu paní doktorku doporučit všem, že jste s ní v dobrých rukou.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

K paní doktorce Plevákové chodím přes 2 roky. Její ordinaci jsem navštěvovala i v těhotenství,kdy jsem se doslova těšila na každé ultrazvukové vyšetření, vždy mi pečlivě ukázala, kde co miminko má a ochotně odpovídala na mé zvídavé otázky. Při vyšetřeních je velmi citlivá,nebolela mě ani aplikace nitroděložního tělíska, ani jeho vyjmutí. Se změnou termínu vyšetření nikdy nebyl problém, vždy vyjdou vstříc, proto mohu jen doporučit.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Změna lékaře

K paní doktorce chodím již dva roky a jsem nad míru spokojená. Po zkušenostech s předchozí gynekoložkou je to absolutní rozdíl. Vždy mi vše vysvětlí, a já vím, na čem jsem. V únoru se chystám na další návštěvu a již teď vím, že budu zase v dobrých rukách. Líbí se mi i vybavení ordinace a vím, že až budu čekat miminko, že se nebudu muset ničeho bát.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Dobrý deň, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať p. Dr. Plevákovej za jej profesionálny a ľudský prístup pri mojom vyšetrení. Pani doktorka je veľmi milá a prijemná. Ambulancia perfektne vybavená. Môžem len vrelo doporučiť všetkým. Ešte raz Vám chcem p.doktorka poďakovať za Váš ľudský prístup k pacientovi. S takouto doktorkou som sa ešte nestretla.Prajem Vám preto pan idoktorka veľa úspechov a spokojných pacientiek vo Vašej ďalšej práci.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velmi příjemná a milá. Byla jsem u ní v rámci gynekologické ambulance v nemocnici, přivítala mě podáním ruky a vše vysvětlila, vyšetřila a uklidnila, že se nic neděje. Občas se člověk setká s postojem lékaře, který je nepříjemný a neochotný a dává najevo, jak ho pacient obtěžuje, kor na pohotovosti, a občas lékaři zapomínají, že obyčejný pacient není zdravotník a tudíž nemůže vědět, že se nejedná o nic vážného. Paní doktorka vše s klidem vysvětlila a sepsala podrobnou zprávu. Kéž by takoví byli všichni lékaři.

MUDr. Zuzana Pleváková

Děkuji za pozitivní reakci,ráda jsem Vám pomohla.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Pani doktorka je veľmi milá, ochotná, empatická a vždy dobre naladená. Ambulancia je moderne a príjemne zariadená, veľmi oceňujem mimo iné aj detský kútik priamo v ordinácii, ktorý sme s mojim synom niekoľkokrát využili (musím vyzdvihnúť aj veľmi priateľský prístup sestričky, ktorá mi syna počas mojho vyšetrenia zabavila).

Umístění: jiné místo přirozený porod

Jsem velmi potesena, ze jsem mohla mit pani doktorku u sveho prvniho porodu. Pani doktorka byla velmi empaticka, citliva a z odborneho hlediska vysvetlila vse, co se prave deje ci dit bude.
Pani doktorku vrele doporucuji i ostatnim zenam pro ambulantni peci v Chrastanech, protoze pece u ni je zkratka nadstandardni...skvely odbornik a lidsky pristup.
Dekuji

Ukončené školy