MUDr. Zuzana Pleváková

Gynekologický ultrazvuk

Kolposkopie +1 Více

Ultrazvuk plodu

Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance,

Promovala jsem v roce 2007 na 2.lékařské fakultě UK v Praze. První polovinu studia jsem absolvovala v Bratislavě. V prosinci 2014 jsem získala special...

Ukončené školy

• 2007 - 2.lékařská fakulta UK v Praze
  • od 10/2014 - specializační způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

S pí doktorkou jsem nebyla vůbec spokojena. Byla jsem u ní 2 roky, odnosila jsem u ní syna a bála jsem se každé další kontroly. Byla neempatická a nepříjemná. Nejsem štíhlá a měla jsem z ní pocit, že mnou kvůli tomu pohrdá a odvádí od toho vše co jsem jí řekla. Nedokázala bych si představit s ní řešit nějaký vážnější problém. Bohužel si ale myslím, že to hodně dělá i sestra, protože když jsou tam spolu, tak si notují a bála jsem se vždy cokoliv říct. Potom jsem tam byla jednou, kdy tam byla jiné sestřička, která byla moc milá a pí doktorka byla ten den úplně jiná. Nevím, jestli si před sebou musejí s její sestřičkou něco dokazovat. (podobnou zkušenost měla i moje kamarádka, která od ní poté odešla, když jí volala a řekla jí do telefonu, že má pozitivní těhotenský test a mezitím co si mezi sebou podávaly telefon se kamarádce v podstatě vysmály a asi si neuvědomily, že to je vše do toho telefonu slyšet). Jsem ráda, že jsem si našla jiného lékaře, ke kterému už se nebojím jít s čímkoliv.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Pani doktorka je úžasná, mila a s citlivým přístupem si poradí s veškerými problémy. V ordinaci panuje velmi příjemná atmosféra. Návštěvu mužů jen doporučit .
Horakova Marketa

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Nemohla jsem přes 1,5roku otěhotnět a když se konečně zadařilo, potrácela jsem. Pani doktorka můj problém neřešila, až u jiného doktora jsem zjistila, že mám PCOS (existují na tento problém prášky, nejedná se o antikoncepci).

U
Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Bohužel také nemohu paní doktorku doporučit. Přešla jsem k ní kvůli přestěhování. Už první návštěvu jsem se necítila příjemně, ale neřešila jsem to, že tomu dám šanci. Pak při akutním problému mi bylo řečeno, ať se objednám, volno bylo až za týden, horko těžko jsem to vydržela a den předem mi volala sestra, že z důvodu nemoci mi musí termín zrušit. To bych ještě jakž takž pochopila, ale očekávala jsem, že mě tedy pak už vezmou přednostně, ale bylo mi řečeno, ať se znovu objednám. To už mi došla trpělivost a vrátila jsem se zpět k původnímu lékaři, který mě s akutním problémem vezme téměř ihned. Sice musím dojíždět, ale kvalita péče na úplně jiné úrovni.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

byla jsem zde jen jednou, řešila jsem problém s bulkou v prsu... protože to i hodně bolelo a mame to i v rodině.. bylo mi řečeno, že na bolest si musím zvyknout a že to je k menstruaci a ze tam nic nenahmatala. na moje prosby mi paní doktorka napsala žádanku na ultrazvuk do mámacentrum. pani doktorka mi ale rekla at si tam zajdu az po nenstruaci. bolest ani po menstruaci nezmizela a v mamacentu mě hned brali jako akutní případ. a bohužel oni tam bulku nahmatali hned a ke zklamání všech se jedná o zhoubný nádor. myslím že můj problém byl zlehčovan a neřešen.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Velmi neprijemna pani doktorka aj sestricka, vobec som sa necitila komfortne pocas celej navstevy, co je velmi dolezite pri gynekologovi. Clovek sa citi este horsie ked si za toto aj ma zaplatit. Prisla som tam kvoli rieseniu antikoncepcie, a doktorka povedala nech si najdem na internete. Takze vobec neriesila problem, kvoli ktoremu som dosla, a zaroven mi chcela silou mocou predat nejake nadstandardne vysetrenie, aj ked som jej povedala, ze na preventivke som uz ten rok bola. Gynekolog bez empatie, pravdepodobne to robi iba kvoli peniazom. Uz by som ju nikdy nenechala dotknut sa mojich intimnych partii (nech to znie akokolvek smiesne), aj keby bola posledny doktor v Prahe.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Paní doktorka je úžasná, vyřešila můj velký problém se kterým jsem přišla od bývalé gynekoložky.
Milá, ochotná vše vysvětlit, laskavý přístup. To samé i sestřička.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Příšerná zkušenost. Arogantní sestra i paní doktorka, bohužel. Přišla jsem s bolestmi břicha a krvácením. Bylo mi řečeno, že je to normální. Podotýkám, že se to opakuje stále a nelepší se to.
Člověk si zaplatí péči a nakonec odchází s nepříjemným pocitem. Takové jednání jsem nezažila NIKDE.
Kdyby šlo dát 0 hvězdiček, tak je dám.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Dva roky už navštěvuji ordinaci paní doktorky Plevákové. Jedno miminko už jsme spolu "odnosily" a druhé těhotenství máme v půlce. Jsem naprosto spokojená s péčí a odborností, se kterou se setkávám každou kontrolu (a že jich je požehnaně :)). Ordinaci a oba lékaře bych s čistým svědomím na 200% doporučila každé ženě. Paní doktorka je vždy dobře naladěná a svou práci odvádí skvěle. Celý personál P&P GynCare je vždy ochotný a celkově za 5 velkých hvězd

Umístění: P & P GynCare s. r. o. gynekologické vyšetření

Paní doktorka Pleváková je skvělá. Dlouho jsem vybírala vhodnou gynekologii a vždy jsem měla tak trochu obavy. Paní doktorka mne přivítala podáním ruky a celou dobu byla příjemná a usměvavá. Vyšetření bylo profesionální a bez bolesti. Byla to skvělá volba se k paní doktorce přihlásit. Velmi doporučuji!