Zuzana Petráková, gynekolog Praha

MUDr. Zuzana Petráková

Gynekolog

22 názorů

Uložit


Adresa

Praha, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
22 názorů

M
Ověřeny pacient

Totálně nelidský přístup a hlavně nezájem o pacienta. Stále jsem se musela ptát na svůj zdravotní stav, protože jinak bych se nic nedozvěděla. K této paní doktorce jsem přestala chodit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Tak jsem tady loni dávala hodnocení pozitivní, ale po roce ho měním na velmi slabý. Paní doktorku jsem po roce změnila. O její odborné stránce nepochybuji, určitě to má teoreticky velmi dobře zmáklé. Co jí ovšem chybí, je lidský přístup. Dobrý lékař by měl brát pacienta jako partnera a komunikovat s ním. To ona nedělá. Po návštěvě u ní se mi chtělo tak akorát brečet. NIc mi nevysvětlila a když začala vysvětlovat, tak takovým způsobem, že jsem si připadala jak absolutní kretén. Nevadí mi mladá doktorka, třeba i bez zkušeností. Každý nějak začínáme. Ale když mi doktorka vše LIDSKY a srozumitelně vysvětlí a cítím zájem, tak přehlídnu i to, že nemá odpracováno spoustu let.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Tuto gynekoložku absolutně neodporučuji! Nepříjemná, neosobní, necitlivá ve všech směrech. Při poslední návštěvě mě zranila kovovým zrcátkem a já poprvé po běžném vyšetření krvácela. Nic detailně a laicky nevysvětlí, při "lepší náladě" vychrlí naučené odstavce z učebnic, které Vám stejně nic neřeknou a hledáte odpovědi na netu. Pokud chcete poradit s antikoncepcí nebo vyřešit záněty a přitom alespoň jednou zažít běžný úsměv, u ní nic z toho nehledejte. Očividně jí chybí delší praxe, vlastní osobní zkušenosti a silná dávka milého, vstřícného a trpělivého přístupu. Celý Helios jde i tímto dole vodou, úroveň doktorů se snížila na bezdětné "čerstvé absolventky" bez větších zkušeností, vybírání peněz za umělá oplodnění a kvalita služeb jde nejak stranou. Pak jsou k ničemu i drahé přístroje, dobrá restaurace a člověk jde radši jinam...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky poprvé, zároveň to byla moje první návštěva gynekologa, a po přečtení těchto komentářů, jsem byla značně nervózní... Ale, díkybohu, jsem byla velmi příjemně překvapená. Sestřička je velmi vstřícná a rozverná a sama paní/slečna doktorka je mi velice sympatická, je pohodová a břidce humorná... Samotnému vyšetření nemůžu nic vytknout. Odcházela jsem s velmi dobrým pocitem, v ordinaci jsem se cítila velice příjemně, relativně uvolněně, přece jen to byla první prohlídka, a z dalších návštěv už nejsem zdaleka traumatizovaná...


R

Chsi se poděkovat paní doktorce za vyřešení mého problému. Děkuji.


H

nepříjemná, neosobní, čert to vem, jdu k doktorovi né ke kamarádce, ale když už je to doktor chci, aby mi vše vysvětlila. Našla mi genitální bradavice, a aniž by mi řekla kolik různých zákroků je možných, začala vyplňovat papíry na vyřezání. Když jsem se zeptala jaké jsou rizika, co všechno to obnáší, jak jsem k tomu přišla, tak mě umlčela, že mi vše vysvětli. Hodila přede mě 4 papíry a řekla tady to podepište, tady jsou napsaná rizika a tady dotazník pro anesteziologa. Papíry jsem pročetla, většině věcí nerozuměla a když jsem se zeptala tak jen řekla" to vás nemusí zajímat". Po příchodu domů jsem prolezla celý internet a veškeré informace si dohledala a nakonec ani zákrok nepotřebovala. Za mě děs a hrůza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Absolvovala jsem třetí a poslední návštěvu u paní doktorky. Neosobní, nepříjemná, nenahlédne ani do karty, aby věděla proč pacientka přichází. Přišla jsem na kontrolu po chirurgickém zákroku, který prováděla osobně paní doktorka a ona se zeptá: "tak co potřebujete". Pokud jsem se zeptala ne některé problémy, které přetrvávají, tak mně bylo sděleno, co bych ve svém věku vlastně ještě chtěla (47 let). Jediná vada zřejmě bude, že už vzhledem ke svému věku pro ni nejsem finančně zajímavá - žádné umělé oplodnění, žádný porod,... Pacientkou sanatoria Helios jsem téměř od jeho založení, vždy jsem byla spokojená, ale to co s touto paní doktorkou jsem tu ještě nezažila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pro Lullaby:
nedá mi nereagovat na Váš příspěvek. Ne každá pacientka preferuje okamžitě na všechno léky. Např. pro mě je léčba léky a hormony krajní řešení a vždy nejprve vyzkouším šetrnější metody (bylinky, přírodní věci) tudíž jestli pro Vás značí míra profesionality lékaře to, jestli Vám na všechno předepíše léky, pro mě ne a já ty "babské rady" ocením. Jinak věřím, že lékaři s mírně alternativním přístupem to mají těžké, ale díky za to, že se takoví ještě najdou.
Lucka


Dobrý den,
nevím na jakou objednávku bych tady mohla psát, přišlo mně přirozené, že sem napíšu názor na moji doktorku, o čem jiném to tady taky je? Byla mně sympatická hned napoprvé. Nikdo si mně neobjednával, prostě jsem u ní byla a jsem spokojena, jak mně léčí, protože už teď můžu říct, že se mám lépe, dělám všechno jak mně řekla a můžu si jenom pochvalovat. Já jsem prostě spokojena. Nic víc, nic míň.
Katka


Ověřeny pacient

Poslední článek je zcela jistě na objednávku. Gynekoložku, která radí místo léků kůru z bílého jogurtu a výplachy z octa neberu jako lékařku. Takové babské rady se dočtu i na internetu (mimochodem ani nefungují, pokud jste v pokročilém stádiu). Navíc se tento poslední článek nějak záměrně chytá všech bodů, které jsem vyjmenovala jako špatné a obrací je v dobré. Kdyby paní doktorka dělala svoji práci pořádně, nikdo by si tu na ni nestěžoval....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti