Zuzana Kutáčová, zubař Nový Jičín

MUDr. Zuzana Kutáčová

Zubař

Hoblíkova 491/2, Nový Jičín
ZUBNÍ ORDINACE s.r.o.

Dříve jsem měla ze zubařů strach, ale paní zubařka Kutáčová mě ho nadobro zbavila. Pro mě nejlepší zubařka, kterou jsem kdy zažila (a že jich nebylo málo). Zoubky mám jako perličky a dásna zcela zdravá. Velmi oceňuji profesionální i lidský přístup, kdy je mi vše dopodrobna vysvětleno, bezbolestně uděláno za přiměřené ceny. Současná sestřička je velmi milá :-) Za mě vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi příjemná, vždy se snaží co nejvíce zachovat chrup. Nemá nutkání trhat zuby a nahrazovat je umělými a podobně, jak se mi již stalo někde jinde, odkud jsem proto odešla právě k paní doktorce. Ceny jsou, myslím si, přiměřené. Mohu jen doporučit!

Paní doktorka je milá, vstřícná, vtipná a především skutečná odbornice. Je sice pravda, že téměř za každý zákrok se u ní doplácí mnohdy ne zrovna malé sumy, ale práce i materiál jsou kvalitní a drží. Na paní doktorce si nejvíce cením toho, že si vždy udělá čas a přesně mi vysvětlí vše co mě zajímá, nebo co se chystá udělat a proč to musí udělat. Také velmi dbá na prevenci a všímá si věcí, které časem mohou začít dělat problémy, a proto je řeší hned. V ordinaci se často dobře pobavím nad jejími vtípky (zoubky jako perličky - v každém zoubku dírka) :-) a v čekárně nikdy nečekám, vždy jdu přesně na čas objednání. Takže pokud vám není líto připlatit si za kvalitnější materiál, který paní doktorka používá, mohu jednoznačně doporučit!

Paní zubařka je velice milá udělá si opravdu na pacienta čas poradí vždy usměvavá všem doporučuji

vřele doporučuji