MUDr. Zuzana Kutáčová

Nový Jičín 1 adresa

ZUBNÍ ORDINACE s.r.o.
Hoblíkova 491/2, Nový Jičín

Umístění: ZUBNÍ ORDINACE s.r.o. Jiný

K paní Kutáčové jsem chodil x let a myslel jsem si, že mi dala zuby dohromady do doby, než jsem si našel jinou zubařku a řekla mi, že mám 9 kazů. Moc tomu nerozumím, jelikož jsem k ní chodil pravidelně a stálo mě to nehorázné peníze. U nové zubařky za 9 kazů ani koruna. Nevýhoda, že nejsou zubaři a tahají z lidí jen peníze. Důvěřoval jsem jí, ale po téhlé zkušenosti jí nemohu přijít na jméno.

Dříve jsem měla ze zubařů strach, ale paní zubařka Kutáčová mě ho nadobro zbavila. Pro mě nejlepší zubařka, kterou jsem kdy zažila (a že jich nebylo málo). Zoubky mám jako perličky a dásna zcela zdravá. Velmi oceňuji profesionální i lidský přístup, kdy je mi vše dopodrobna vysvětleno, bezbolestně uděláno za přiměřené ceny. Současná sestřička je velmi milá :-) Za mě vřele doporučuji.

Paní doktorka bude bezesporu profík co se týká zubů. Ano, šetřím pravidelně do prasátka od jedné návštěvy k druhé a bývá to málo. Příjde mi, že ušla velký kus cesty i v sebeprezentaci od arogantně, socialisticko, nepříjemn ě chladné až po dnešní sympatickou image. Ordinace také působí lidsky a ne jen jako pracoviště. Co, ale nepůsobí lidsky je její sestra. Její přístup k pacientům, arogance, jednání . . . děs. Nejsou lidi? Jasně, každý den není báječný, skvělý, sluncem zalitý. Co třeba kurz empatie? Na všem se dá zapracovat. Certifikát o absolvování by mohl viset na stěně a pacienti jistě oceni i praktický dopad.

Paní doktorka je velmi příjemná, vždy se snaží co nejvíce zachovat chrup. Nemá nutkání trhat zuby a nahrazovat je umělými a podobně, jak se mi již stalo někde jinde, odkud jsem proto odešla právě k paní doktorce. Ceny jsou, myslím si, přiměřené. Mohu jen doporučit!

i když je kvalitních zubních lékařů jako šafránu tak tuhle zubařku vřele nedoporučuji.
Můj názor zní:sebestředná,vcelku slušně arogantní a hlavně lidský chladná.
S vrtačku to opravdu umí to musím uznat,ale taky to něco víc stojí a to vše pouze v základu,žádný nadstandart.
A také je potřeba si občas kontrolovat stav chrupu doma před zrcadlem,uvidíte
kazy které si pěstuje do budoucna,malá domů,chápu spoluúčast pacienta,ale tohle ne.
Rád zaplatím i navíc,ale člověku zubaři pro kterého nejsem dojná kráva na peníze
a hlavně musím během návštěvy vycítit zájem zubaře odvést slušnou práci.
Děkuji.

Paní doktorka je milá, vstřícná, vtipná a především skutečná odbornice. Je sice pravda, že téměř za každý zákrok se u ní doplácí mnohdy ne zrovna malé sumy, ale práce i materiál jsou kvalitní a drží. Na paní doktorce si nejvíce cením toho, že si vždy udělá čas a přesně mi vysvětlí vše co mě zajímá, nebo co se chystá udělat a proč to musí udělat. Také velmi dbá na prevenci a všímá si věcí, které časem mohou začít dělat problémy, a proto je řeší hned. V ordinaci se často dobře pobavím nad jejími vtípky (zoubky jako perličky - v každém zoubku dírka) :-) a v čekárně nikdy nečekám, vždy jdu přesně na čas objednání. Takže pokud vám není líto připlatit si za kvalitnější materiál, který paní doktorka používá, mohu jednoznačně doporučit!

Paní zubařka je velice milá udělá si opravdu na pacienta čas poradí vždy usměvavá všem doporučuji

vřele doporučuji