odloučené pracoviště - Zábrdovická 18, Brno
Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

• korektivní dermatologie

odloučené pracoviště - Zábrdovická 18, Brno

Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)

Masarykova 12/318, Brno

Exté - stomatologické centrum

Byla jsem u paní doktorky 2x a je moc příjemná, včetně sestřiček a klidného prostředí. Lidský přístup a fajn atmosféra. Budu se tam ráda vracet a mohu jen doporučit.

Paní doktrorka má velice kladný přístup k pacientům, je milá a opravdu odborník.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorko,

Již několik let mě trápí mnohočetné bazaliomy v oblasti hlavy a krku. Je mi 37 let. Mám za sebou několik chirurgických zákrokú, ale bylo mi řečeno, že vše se řezáním řešit v mém případě nedá. Rád bych se proto zeptal na váš názor ohledně jiných lékařských metod, jako je např. kryoterapie a fototerapie. Chápu, že bych se měl přijít ukázat, ale bohužel se nemohu dovolat.

Mockrát předem děkuji.

Dobrý den, na našem pracovišti je možné provedení kryoterapie, fototerapii zde však neaplikujeme.
    Opravdu by byla lepší osobní návštěva. S pozdravem Kubíčková

MUDr. Zuzana Kubíčková

• Dobrý den paní doktorko,
    na prsu mám tři nová vystouplá znaménka.Maminka má bazaliomy, které chodí vyřezávat nemohlo by to být to stejné?Děkuji

Dobrý den, samozřejmě, že můžete mít větší sklony ke tvorbě basaliomů, ale bez toho, abych Vás prohlédla, opravdu nemohu říct o co se jedná. Pěkný den a zdravím, klidně se přiďte ukázat.... ZK

MUDr. Zuzana Kubíčková

• korektivní dermatologie