Zuzana Klinkovská, zubař Zlín

MUDr. Zuzana Klinkovská

Zubař

Smetanova 773, Zlín
Soukromá zubní lékařka

Paní doktorka není opravdu nejlevnější, nicméně kdyby tomu odpovídala kvalita práce, nic bych nenamítal. Ovšem pokud mi během cca 1,5 roku vypadly 2 její plomby, navíc jedna bílá a poměrně drahá, tak si nemyslím, že je něco v pořádku. Zub, jehož celkové ošetření mě vyšlo i s čištěním kanálku na více než 3000Kč, si nechám již znovuvyplnit od jiného lékaře.

Paní doktorka léčí zub tak dlouho až o něj přijdete,takže je levnější zajít ke kováři, aby vám ho vytrhl rovnou!Ceny za tuto léčbu si asi tahá z klobouku!
Takže hodně pěkných keců a skutek utek!

Moc prijemna, spokojenost se vsim. Jen je treba predem upozornit na ponekud vyssi ceny... je opravdu draha. Ale jinak opravdu nemam co vytknout.

Konecne jsem nasel "zubare", ktery se mym zubum venuje ( a ne jen narychlo opravuje, co zrovna boli ). Jsem velmi spokojen. Pani zubarka je velmi profesionalni a prijemna ( nutno zminit taky velmi prijemnou ?sestricku? ?Michalu?, jejiz prijemny hlas a krasa zpusobovala u panskych pacientu zapomneni na bolave zuby ). Zuby, ktere mi tato pani doktorka opravila jsou stale v poradku. Po predchozich hororech u 2 ruznych lekaru dosly me zuby konecne klidu.

Výborná odbornice,velmi příjemná a ohleduplná k pacientům