Zuzana Klinkovská, zubař Zlín

MUDr. Zuzana Klinkovská

Zubař

5 názorů

Uložit


Adresa

Smetanova 773, Zlín
Soukromá zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka není opravdu nejlevnější, nicméně kdyby tomu odpovídala kvalita práce, nic bych nenamítal. Ovšem pokud mi během cca 1,5 roku vypadly 2 její plomby, navíc jedna bílá a poměrně drahá, tak si nemyslím, že je něco v pořádku. Zub, jehož celkové ošetření mě vyšlo i s čištěním kanálku na více než 3000Kč, si nechám již znovuvyplnit od jiného lékaře.


Paní doktorka léčí zub tak dlouho až o něj přijdete,takže je levnější zajít ke kováři, aby vám ho vytrhl rovnou!Ceny za tuto léčbu si asi tahá z klobouku!
Takže hodně pěkných keců a skutek utek!


Moc prijemna, spokojenost se vsim. Jen je treba predem upozornit na ponekud vyssi ceny... je opravdu draha. Ale jinak opravdu nemam co vytknout.


T

Konecne jsem nasel "zubare", ktery se mym zubum venuje ( a ne jen narychlo opravuje, co zrovna boli ). Jsem velmi spokojen. Pani zubarka je velmi profesionalni a prijemna ( nutno zminit taky velmi prijemnou ?sestricku? ?Michalu?, jejiz prijemny hlas a krasa zpusobovala u panskych pacientu zapomneni na bolave zuby ). Zuby, ktere mi tato pani doktorka opravila jsou stale v poradku. Po predchozich hororech u 2 ruznych lekaru dosly me zuby konecne klidu.


Výborná odbornice,velmi příjemná a ohleduplná k pacientům


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti