MUDr. Zuzana Gelbičová

Pediatr Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
U jeslí 520, Kralupy nad Vltavou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je pečlivá a milá. Vše vždy dobře vysvětlí a poradí. Se sestřičkou tvoří milý a profesionální tým.

Paní doktorka i sestřička jsou vždy profesionální, milé a vstřícné jak v otázkách lékařských, tak i osobních. O mé děti je vždy postaráno a zatím nic nezanedbaly, ba naopak. Vždy doporučí výborného specialistu. Dětem ihned při prvním zakašlání nepředepisuje antibiotika a volí léčbu ohleduplnou. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je velice příjemná, léčbu volí efektivně, má skvělý přehled o dostupných léčivech a je vždy ochotná pomoci a pro dítě i rodiče dělá maximum.Lepší dětskou lékařku jsem ve svém životě nepotkala..Sestřička je také velice příjemná...Vyhověly mi i při píchání oušek na náušničky a dovolily mi zůstat u dítětě (ikdyž jim praxe velí rodiče vykázat ven).

Perfektní doktorka, se vším pomůže, poradí a nic nenechá náhodě. Doporučuji!

je skvělá, byla jsem nejdřív u jiné doktorky a ta některé věci zanedbala, nezdálo se mi to, tak jsem zkusila jít k této doktorce a ta mi vše vysvětlila a problém vyřešila. JE ŠIKOVNÁ, CHYTRÁ A VELICE NÁM POMOHLA.. doporučuji jí kudy chodím a všichni z mého okolí jsou moc spokojeni

Paní doktorku a její asistentku (sestřičku) mohu jen doporučit! Ochotná a pro děti udělají maximum.

My nemůžeme říci o paní doktorce křivého slova! Vysvětlí, poradí a hlavně vyléčí, vždy příjemná a milá:-) Sestřička také!

K paní doktorce jsme šli jako k zástupu za naší paní doktorku a byla jsem skutečně nadšená.K paní doktorce se chodí dle pořadníku, který se mi moc líbil, u naší paní doktorky si pacienty sestra volá jak se jí to hodí a dcera si domů vždy odnesla ještě něco "navíc".Byla jsem mile překvapena když jsme vešly do ordinace, paní doktorka se vyptávala na všechno co se týká zdravotního stavu naší dcery a poté jí opravdu důkladně vyšetřila a vyhradila si na nás dostatek času.Vysvětlila mi podrobně dávkování a kombinaci léků.A k dceři byla velice milá.Oproti naší stávající paní doktorce je to jako nebe a dudy, protože mi připadalo, že naše paní doktorka střílí diagnózy od oka.Vážně uvažuji o přestupu k paní doktorce Gelbičové!!!

Paní doktorka je pečlivá, poradí, vše vysvětlí. K dětem velmi milá. Doporučuji.

Ochotná, milá a pro mé děti vždy udělala maximum.