Živonínská 1630, Praha
PL - gynekolog

Národních hrdinů 1/587, Praha
PL - gynekolog

mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Hodně mi pomohla když jsem onemocněla onkologicky v roce 2001 a pak i když ¨jsem nečekaně otěhotněla v roce 2006. Pro paní doktorku mám jen samá pozitiva

Na tuto paní doktorku často vzpomínám, s lepší lékařkou jsem se, po odchodu z Újezdu n. L. , nesetkala. Mohu o ní mluvit jen v superlativech.

Starostlivá a erudovaná lékařka. Neznám tak starostlivého lékaře v jiném oboru medicíny.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojena.Věnovala mi veškerou péči.Poslala mě k Apolináři protože mám rizikové těhotenství a celou dobu jsme byli ve spojení,měla o mě vážnou starost abych budu v pořádku.A to jsem u paní doktorky vlastně nová.Děkuji Hasmuková

Za celou dobu jsem nenašla lepší doktorku, lidský přístup, příjemné vystupování, ochota a vstřícnost. Jezdím k p.Dastychové přes celou Prahu a měnit nebudu! Jsem maximálně spokojena.

Opravdu velmi vstřícná paní, nemusíte se jí bát na cokoliv zeptat. Je velice příjemná. Měnit nebudu

velmi dobra gynekologozká a je moc pratelska chova se kamaradsky .vratila bych se zpatky k pani doktorce jeto zlaty clovek .nada kortisova -toracova

Velmi dobrá doktorka, která si s pacientkou dokáže promluvit o intimnostech a problémech zcela přírozeně.