MEDICON a.s., Poliklinika Sokolovská
Pacovská 31/869, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: MEDICON a.s., Poliklinika Sokolovská Jiný

Byli jsme objednání se 4 letym chlapcem 2 měsíce napřed k odbornému vyšetření k vyloučení a dovysetreni astigmatismu,které bylo zjištěno při orientační prohlídce.Lekarka nechá 4 létě dítě opakovaně 40 min čekat,po té ze strachu z Covidu vyšetřila chlapce na chodbě polikliniky se závěrem že se jí přístrojové změření dioptrií nezdařilo,po té odbíhá za zavřené dveře vyřizovat soukromé telefonáty a kurýry kteří ji do ordinace vstoupit mohou.vysetreni s rozkapanim oči, na které jsme se objednali vůbec neprovedla s odpovědí že se máme objednat do nemocnice,nebo že rodiče rozkapavaji oči dítěti doma samy. A meri zornice))Po tě sepisuje za zavřenými dveřmi údajnou zprávu kde,jakakoliv věta nemá hlavu ani patu se závěrem že dítě bylo zaměřeno jen přibližně a je na mne jestli a kolik dioptrií chlapci dát!!!!!!????Naprosto potřebné,jako lékařka zvažují stížnost na pediatrickou komoru

K paní doktorce jsem volala do ordinace kvůli akutním potížím syna. Již v telefonickém kontaktu se sestřičkou jsem se setkala s milým přístupem a velkou ochotou vyjít vstříct. Ordinaci navštívil se synem nakonec manžel. Paní doktorku popisoval jako profesionální, velmi ochotnou vše podrobně vysvětlit, pečlivou a milou k dětem. Takže děkuji, že jsou takoví odborníci, zejména pro dětské pacienty.
Nebesová

Byla jsem s dcerou objednaná k paní doktorce a ta nás s vědomím, že má skluz, nechala čekat 1/2 hodiny a vesele si "švitořila" s maminkou předešlé pacientky o blbostech. Takže milá paní doktorko! Úcta je oboustranná. Jak pacienta k lékaři, tak lékaře k pacientovi. Můžete být sebelepší v oboru, ale tímto chováním jde vaše celá odbornost... Budiž vám útěchou, že tento nešvar se stává v našem zdravotnictví standardem, bohužel... Humlová