Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Můžu jen doporučit. Skvělý přístup i péče. Lékařka nám dokonce na utz objevila téměř neviditelnou vrozenou vadu u miminka (chybějící prstíky na ruce), takže jsme prošli i dalšími vyšetřeními a když se miminko narodilo, byli jsme (vzhledem k situaci) v klidu.

Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Do Heliosu k paní doktorce jsem přestoupila v roce 2014. Od začátku jsem s ní velmi spokojená, zažila jsem s ní dvě těhotenství a u obou byla vždy naprosto pečlivá, ochotná odpovědět jakékoli otázky, hlídá všechny vyšetřen, dopředu o všem informuje. Mimo to je neskutečně příjemná a usměvavá.

Taky můžu jenom chválit! Paní doktorka Bílková má naprosto emaptický, citlivý přístup, člověk ji plně důveřuje. Prožila jsem s ní dvě těhotenství a musím říct, že na každou "návštěvu" k ní se v podstatě těším.

Paní doktorku Zuzanu Bílkovou všem doporučuji! Má lidský přístup, je příjemná, vyšetření je bezbolestné, je milá, usmívá se, díky ní jsem přestala mít obavy z gyn. vyšetření. Zároveň je profesionální, vše pomalu a srozumitelně vysvětlí. Zatím nejlepší paní doktorka z této oblasti jakou jsem kdy měla. Po zkušenosti s různými pracovníky a doktory z Heliosu si dokonce dovoluji tvrdit, že je nejlepší z celého Heliosu právě ona.

Paní doktorku urcite doporucuji! Je moc mila, prijemna, vsechno v klidu a pomalu vysvetli. Kdybych hledala gynekolozku, urcite bych se "prihlasila" k ni, prozatim jsem u ni byla v ramci NT screeningu v tehu. V Heliosu chodim k jejimu kolegovi a tez si nemuzu vynachvalit. Kez by vsichni doktori byli takovi.

Bylo by krásné, kdyby všichni lékaři měli takový přístup jako MUDr. Zuzana Bílková. Vždy se snaží pochopit a vyjít vstříc. Vše vysvětli a je velice citlivá. Moc chválím !!!!!!!

Paní doktorka Bílková je opravdu profesionál a zatím nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla. Nejenže je milá a sympatická, má také cit, její vyšetření je naprosto bezbolestné a obzvlášť v těhotenství si toho člověk cení. Ona jediná zatím dokázala vyšetřit ultrazvukem tak, že jsem skoro ani necítila, že mi "něčím" jezdí po břiše. Pro všechny tyto klady mohu jen doporučit.

Se Sanatoriem Helios mám všeobecně jen ty nejlepší zkušenosti. K paní doktorce Bílkové jsem se dostala po tom, co moje předchozí lékařka odešla. Mohu ji jedině doporučit. Má profesionální přístup, vše vysvětlí, případně perfektně upraví medikaci. Je usměvavá a má lidský přístup. Dokonce dokáže vytvořit příjemnou a přátelskou atmoféru. Vždy se s ní zasměji a říkám si, jaká je to škoda, že nejsou všichni lékaři takoví. Kdybych měla radit své dceři kam jít ke gynekologovi, rozhodně bych jí doporučila Sanatorium Helios a jmenovitě paní Zuzanu Bílkovou. Ani jedno ze jemnovaných mě nikdy nezklamalo.

Velmi příjemná paní doktorka s lidským přístupem. Hledá řešení problému, vždy pomůže a poradí.

Jsem velice spokojena, doporucuji:)