Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Teplice

• „MUDr. Karhánek se svou sestřičkou se v ordinaci velice lidsky a profesionálně na nejvyšší úrovni zachoval k mé mamince, která musela narychlo podstoupit náročnou extrakci zubu před očekávanou totální endoprotézou. Ujal se výkonu, který nebyl jednoduchý. Skvěle provedená práce, ochotný a nesmírně vstřícný přístup, jako z jiné planety. Srdečně děkujeme za práci zcela nad rámec povinností stomatologa, kterou vykonal místo ošetřujícího letitého stomatologa, jež evidentně pomoci nechtěl. Každý, kdo zná pořadníky na výměnu kyčle ví, že zánět v zubu je otázkou zrušení termínu. Děkujeme z celého srdce za naději a za špičkovou práci a okamžité řešení! Ester Sadivová, Rumburk Více

ZS Dvořákova 907/10, Jiříkov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Pan doktor Svoboda je pro mě ten nejlepší zubař, kterého jsem poznala a to není jen můj názor. Sama jsem k němu přivedla už 2 lidi, další už bohužel nebere, a všichni jsou s ním moc spokojení. Tento zubař nekouká jen na peníze a nesnaží se za kdeco účtovat, je velice příjemný a vrtání či jiné výkony u něj vůbec nebolí. Je tak pečlivý a precizní - prostě neznám lepšího. A klidně dokáže léčit dlouho zub, jen aby ho zachránil, který by většina zubařů s klidem vytrhla. Bojím se jen, že mi odejde do důchodu. Více

ZdrÚ Policie ČR, Lidické nám. 1163/2, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa